Następna praca

Menedżer treści / SMM dla zasobu wiadomości w Logico

1 września

34 wyświetlenia

Logico

Logico

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Zadania:- Dodawanie i redagowanie artykułów: Dbanie o terminowość publikacji aktualności, poprawianie tekstu, formatowanie artykułów zgodnie ze stylem publikacji.- Podstawowe zarządzanie sieci społecznościowe: Planowanie, tworzenie i publikacja treści w sieciach społecznościowych (szczegóły zostaną omówione).- Copywriting i przepisywanie: Tworzenie wysokiej jakości i unikalnych tekstów do newsów, materiałów analitycznych i treści promocyjnych, adaptacja istniejących tekstów dla różnych formatów.

Zadania:
- Dodawanie i redagowanie artykułów: Dbanie o terminowość publikacji aktualności, poprawianie tekstu, formatowanie artykułów zgodnie ze stylem publikacji.
- Podstawowe zarządzanie sieci społecznościowe: Planowanie, tworzenie i publikacja treści w sieciach społecznościowych (szczegóły zostaną omówione).
- Copywriting i przepisywanie: Tworzenie wysokiej jakości i unikalnych tekstów do newsów, materiałów analitycznych i treści promocyjnych, adaptacja istniejących tekstów dla różnych formatów.
- Współpraca w zespole: zapewnienie koordynacji z innymi członkami zespołu w celu utrzymania integralności i aktualności treści.

Wymagania:
- Doświadczenie w tworzeniu treści zarządzanie lub SMM.
- Doskonałe umiejętności pisania i edytowania.
- Zrozumienie podstaw SEO i copywritingu SEO (będzie zaletą).
- Podstawowe umiejętności edycji wideo (będzie zaletą) .
- Odpowiedzialność, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym obszarze mediów.
- Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie na wszystkich etapach pracy.
- Konkurencyjne wynagrodzenie, do negocjacji w oparciu o wyniki rozmowy kwalifikacyjnej.
Jeśli spełniasz wymagania i posiadasz chęć pracy w newsach i mediach społecznościowych prosimy o przesyłanie CV wraz z przykładami prac na nasz adres e-mail.

Kijów
Część etatu