Administrator systemu Windows w Kompyuternoy akademii ShAG, OOO, Vinnickoe otdelenie

1 вересня

33 wyświetlenia

Kompyuternoy akademii ShAG, OOO, Vinnickoe otdelenie

0 recenzji
Brak doświadczenia
Winnyca

My, zespół ISTEP, rozpoczęliśmy działalność 25 lat temu — i już jesteśmy liderami w edukacji IT w Europie. Akademia powstała w 1999 rokuotwarła 110 oddziałów w 24 krajachuruchomiła ponad 500 kursówuczyło 250 000 + uczniowiestworzyli szkołę internetową Unicorn, nowoczesne szkoły ISTEP, uczelniezdobyli najbardziej prestiżowe międzynarodowe mistrzostwa IT - Microsoft Imagine Cup;program Małej Akademii znalazła się w dziesiątce najlepszych projektów rozwoju potencjału ludzkiego na świecie według UNE

My, zespół ISTEP, rozpoczęliśmy działalność 25 lat temu — i już jesteśmy liderami w edukacji IT w Europie.

  • Akademia powstała w 1999 roku
  • otwarła 110 oddziałów w 24 krajach
  • uruchomiła ponad 500 kursów
  • uczyło 250 000 + uczniowie
  • stworzyli szkołę internetową Unicorn, nowoczesne szkoły ISTEP, uczelnie
  • zdobyli najbardziej prestiżowe międzynarodowe mistrzostwa IT - Microsoft Imagine Cup;
  • program Małej Akademii znalazła się w dziesiątce najlepszych projektów rozwoju potencjału ludzkiego na świecie według UNESCO.

Zadania:

< ul>
  • Aktualizacja i instalacja oprogramowania na komputerach i serwerach.
  • Demontaż, instalacja i przenoszenie sprzętu komputerowego.
  • Ustawianie i konserwacja sal lekcyjnych, w tym sprzętu interaktywnego .
  • Zapewnienie wsparcia technicznego nauczycielom i uczniom, pomoc w obsłudze sprzętu i oprogramowania edukacyjnego.
  • Wymagania:< /b>

    • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość systemów operacyjnych (Windows ), technologie i protokoły sieciowe.
    • Umiejętność pracy ze sprzętem serwerowym i systemami wirtualizacji
    • Analityczne myślenie, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych.
    < p>Oferujemy:

    • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w branży centrum miasta Winnica
    • Godziny pracy: od 12:00 do 21:00, 5/2
    • Przyjazny zespół i wsparcie ze strony kierownictwa
    < p>Jeśli chcesz stać się częścią dużej międzynarodowej firmy, czekamy na Twoje CV i do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

    Winnyca