Następna praca

Menedżer operacyjny w Deyli Soft

15 października

16 wyświetleń

Deyli Soft

Deyli Soft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Daily Soft to firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania. Skupiamy ambitnych specjalistów, aby tworzyć innowacyjne produkty i niezawodne systemy informatyczne.Obecnie poszukujemy zorganizowanego i proaktywnego Operations Managera, który będzie odpowiedzialny za optymalizację procesów wewnętrznych i zarządzanie projektami, zapewniając efektywność naszej pracy .Główne obowiązki:Zarządzanie projektami: Planowanie, wdrażanie i kontrola realizacji projektu terminowo i w termini

Daily Soft to firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania. Skupiamy ambitnych specjalistów, aby tworzyć innowacyjne produkty i niezawodne systemy informatyczne.

Obecnie poszukujemy zorganizowanego i proaktywnego Operations Managera, który będzie odpowiedzialny za optymalizację procesów wewnętrznych i zarządzanie projektami, zapewniając efektywność naszej pracy .

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie projektami: Planowanie, wdrażanie i kontrola realizacji projektu terminowo i w terminie budżet.
  • Koordynacja zespołu: Współpraca z różnymi działami (rozwoju, marketingu, sprzedaży) w celu osiągnięcia wspólnych celów.
  • Raportowanie finansowe:< /strong > Monitorowanie budżetów projektów i przygotowywanie raportów dla zarządu.
  • Kontrola jakości: Zapewnienie zgodności ze standardami jakości we wszystkich procesach firmy.

Wymagania:

  • Zdolności analityczne: Umiejętność analizowania informacji i podejmowania strategicznych decyzji.
  • Umiejętności komunikacyjne :Umiejętność pracy w zespole i skutecznej interakcji z różnymi interesariuszami.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 40 000 UAH + premie za realizację celów.
  • Elastyczny grafik: Możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb.
  • Komfortowe środowisko pracy: Nowoczesne technologie zwiększające produktywność.
  • Rozwój zawodowy: Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • < strong>Przyjazna atmosfera: Wsparcie współpracowników i możliwość pracy w młodym i ambitnym zespole.

Chcesz pracować w rzetelnej i perspektywicznej firmie? Zostaw swoją opinię, podającnumer kontaktowy, rozpatrzymy każdą kandydaturę!

Kijów