Następna praca

Menedżer treści w UnionFlame

Opublikowano ponad 30 dni temu

52 wyświetlenia

UnionFlame

UnionFlame

0 recenzji
2 lata
Kijów
Pre-Intermediate
Pełny etat

Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji, dostawie produktów elektrycznych i rozwiązań dla automatyki poszukuje kreatywnego i innowacyjnego Copywritera i content managera.< /strong>< /p>   Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: Masz kompetentny pisemny język ukraiński i angielski (będzie dodatkowym atutem);Umie przeprowadzić analizę odbiorców i treści;Posiada umiejętności przygotowania strategii treści (dostępność udanych przypadków) oraz plan treści;Posiada umiejętności przygotowywania treści

Ukraińska firma specjalizująca się w produkcji, dostawie produktów elektrycznych i rozwiązań dla automatyki poszukuje kreatywnego i innowacyjnego Copywritera i content managera.< /strong>< /p>

 Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Masz kompetentny pisemny język ukraiński i angielski (będzie dodatkowym atutem);
  • Umie przeprowadzić analizę odbiorców i treści;
  • Posiada umiejętności przygotowania strategii treści (dostępność udanych przypadków) oraz plan treści;
  • Posiada umiejętności przygotowywania treści z uwzględnieniem tonu głosu firmy;
  • Potrafi rozwinąć ton głosu (będzie zaletą) ;
  • Potrafisz wdrażać treści w różnych stylach dla różnych platform: strony docelowe, kampanie reklamowe, e-mail marketing itp.;
  • Wiesz, jak pisać teksty informacyjne/newsowe;
  • Umiesz pisać teksty informacyjne/newsowe;
  • li>
  • Posiadasz podstawowe umiejętności przetwarzania obrazu: Photoshop / Figma / Canva;
  • Rozumiesz promocję internetową: E-mail, SMM, SEO, marketing na YouTube;
  • Ty posiadać różnorodne doświadczenie w pracy z tekstami o różnej tematyce od 2 lat (landing, sieci społecznościowe, e-mail marketing), doświadczenie w pracy z tekstami SEO (będzie zaletą);
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji;
  • Umiejętność utrzymywania planu treści (będzie zaletą).

  • Główne zadania :

    • Nieustannie badaj i analizuj odbiorców;
    • Opracuj strategię treści wspólnie z działem marketingu i działem sprzedaży;
    • Opracowywanie i koordynowanie planów treści wspólnie z działem marketingu;
    • Twórz treści z uwzględnieniem „tonu głosu” firmy;
    • Pisz wysokiej jakości teksty w różnych stylach na strony docelowe, kampanie reklamowe, e-mail marketing itp.);< /li>
    • Pisane posty informacyjne/wiadomości o firmie;
    • Wykonuj zadania na zlecenie wewnętrzne;
    • Kontaktuj się z innymi specjalistami działu;
    • Podstawowa obróbka obrazu: Photoshop / Figma / Canva;
    • Śledź trendy i technologie oraz twórz odpowiednie treści;
    • Zrozum promocję internetową: E-mail, SMM, SEO, marketing na YouTube;
    • Analizuj i poprawiaj wyniki;
    • Przekazuj pomysły i ulepszaj treści firmy.

    Co oferujemy?:< /p>

    • Format pracy zdalnej z harmonogramem 5/2 od 8:00 do 17:00 lub od 9:00 do 18:00 (poniedziałek-piątek);
    • Przejrzysta i konkurencyjna płatność system - 20 000-30 000 UAH
    • Finansowanie niezbędnych usług i sprzętu do pracy;
    • Urzędowe zatrudnienie
    • Stymulowanie i wspieranie szkoleń specjalistycznych – pomoc wybór kursu i zwrot kosztów;
    • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
    • Firma opłaca także sesje z psychologiem i kursy języka angielskiego;
    • Posiadamy wspieramy zdrowy tryb życia, dzięki czemu jesteśmy częściowo przygotowani na zrekompensowanie karnetu na siłownię;

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów
Pełny etat