Następna praca

Administrator projektów budowlanych w Alterra Grup, TOV

16 września

50 wyświetleń

Alterra Grup, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Grupa Alterra to deweloper tworzący piękne nieruchomości komercyjne dla liderów branży nowe formacje W portfelu spółki znajdują się 43 obiekty, a w zarządzaniu jest ich 175 tys. Natomiast w 2023 roku Grupa Alterra znalazła się na liście ukraińskich firm magazynu Forbes Ukraine NEXT-250.Aktywnie pracujemy również nad tym, aby nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko był tak produktywny, jak to tylko możliwe. Realizujemy strategię ESG i uczestniczymy w różnych projektach społecznych. Współpracujem

Grupa Alterra to deweloper tworzący piękne nieruchomości komercyjne dla liderów branży nowe formacje W portfelu spółki znajdują się 43 obiekty, a w zarządzaniu jest ich 175 tys. Natomiast w 2023 roku Grupa Alterra znalazła się na liście ukraińskich firm magazynu Forbes Ukraine NEXT-250.

Aktywnie pracujemy również nad tym, aby nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko był tak produktywny, jak to tylko możliwe. Realizujemy strategię ESG i uczestniczymy w różnych projektach społecznych.

Współpracujemy z fundacją charytatywną „Głosy Dzieci”, bo żadne dziecko nie powinno zostać pozostawione samotnie z doświadczeniem wojny. Dodatkowo partnerami została księgarnia i kawiarnia „Sens”.

Tworzymy nowoczesne, wielkoskalowe projekty deweloperskie, które przyczyniają się do rozwoju biznesu i gospodarki – centra logistyczne, parki przemysłowe, huby biznesowe itp. Postawiliśmy sobie ambitny cel – przyczynić się do przejścia gospodarki Ukrainy z surowej na przemysłową. Stworzenie infrastruktury i usług dla naszych parków przemysłowych, które zapewnią pełny cykl produkcyjny, promocję towarów i warunki do tworzenia wartości dodanej.

To jest dla nas ważne< b style="font-weight: 700">wypełnienie przestrzeni życiem i pięknem. Dlatego zarządzamy i budujemy magazyny, kompleksy produkcyjne, centra biznesowe, centra handlowe - wszelkiego rodzaju obiekty handlowe nieruchomość. Tak, aby tam, gdzie wczoraj było pusto - dziś pojawia się życie, otwiera się biznes, są nowe miejsca pracy i piękna architektura.

Teraz aktywnie działamy, jesteśmy rozwijamy i poszerzamy nasz zespół fachowców, którzy są gotowi razem z nami zdobywać nowe szczyty, dlatego poszukujemyAdministratora projektów budowlanych!

Gotowy do rozważenia bez wcześniejszego doświadczenia! Wykształcenie budowlane będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki :

  • Organizacja spotkań projektowych, prowadzenie i rozpowszechnianie protokołów spotkań. Istnienie zadań krytycznych w protokołach spotkań
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentacji projektu budowlanego (dokumentacja pozwoleniowa i dane wyjściowe, dokumentacja projektowa poszczególnych etapów, podpisane umowy podwykonawcze z załącznikami, ceny umowne, protokoły wykonanych prac itp.) .);< /li> projekty dla interesariuszy w ustalonej formie i zgodnie z obowiązującym Regulaminem
  • Zbieranie i systematyzacja raportów o postępie zadań projektowych (Planner)
  • Aktualizacja rejestru ryzyk projektu i rejestru zmian w budżecie projektu. Informowanie zespołóworaz o zmianach w projekcie;
  • Przygotowywanie wniosków o płatność w ramach projektu z dalszą akceptacją takiego wniosku przez kierownika projektu;
  • Udział w opracowywaniu dokumentów regulacyjnych dla Projektu i Standardy Zarządzania Portfelem;
  • Wizualizacja procesów biznesowych zarządzania projektami;
  • Tworzenie pism urzędowych;
  • Realizacja innych zadań postawionych przez kierownictwo firmy.
  • O nas:

    • Skoncentruj się na wysokich celach: Staramy się zmieniać konserwatywny rynek nieruchomości i uczynić świat lepsze miejsce. Razem osiągamy wysokie cele i wnosimy znaczący wkład w społeczeństwo. Nasza firma bierze odpowiedzialność za swój wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując strategię ESG.
    • Umiejętność wdrażania zmian:W naszej firmie , będziesz mógł realizować własne inicjatywy i wprowadzać zmiany, które uczynią naszą pracę bardziej efektywną i interesującą.
    • Zrozumienie swojej przyszłej roli i rozwoju: Zapewniamy jasne zrozumienie Twojej roli, planu rozwoju i możliwości szkoleniowych, abyś mógł osiągnąć swoje cele zawodowe.
    • Udział w nowych projektach : Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w nowych projektach, co otwiera nowe horyzonty rozwoju.
    • Ubezpieczenie medyczne: Po roku pracy w firmie zapewniamy ubezpieczenie medyczne.
    • li>
    • Kursy korporacyjne i całodobowy dostęp do szkoleń:Oferujemy kursy korporacyjne, w tym kursy języka angielskiego, aby stale rozwijać Twoje umiejętności. Nasza własna platforma edukacyjna LMS AcademyOcean jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz rozwijać swoje umiejętności w dogodnym dla Ciebie czasie. Posiadamy także własną bibliotekę, w której wymieniamy się książkami i naszymi doświadczeniami książkowymi, przyczyniając się do ciągłego wzbogacania intelektualnego i inspiracji.
    • Budowanie zespołu i wydarzenia firmowe:< /b > Organizujemy budowanie zespołu, wycieczki górskie i powitania firmowe, aby wzmocnić ducha naszego zespołu, tworząc silny zespół, który uzupełni nasze zasoby i wspólnie pokonuje nowe wyzwania!
    • Nasze biuro to komfortowa i nowoczesna przestrzeń z własnym, zamkniętym terenem zielonym oraz miejscem parkingowym, gdzie można napić się pysznej kawy, latte czy herbaty na każdy gust.

    Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią firmy, która nie tylko tworzy nowoczesne projekty deweloperskie, ale już dziś sprawia, że ​​nasza przyszłość będzie lepsza.

Lwów