Analityk/Menadżer Projektów Działu Analiz i Wsparcia Biznesu Korporacyjnego w Bank Kredit Dnipro, AT

16 September

56 wyświetleń

Bank Kredit Dnipro, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Analityk/menedżer projektu w dziale analiz biznesowych i wsparcia korporacyjnegoZadania funkcjonalne:Tworzenie raportów zarządczych i materiałów prezentacyjnych. < Analiza wyników biznesowych firmy.Udział w procesie budżetowym. Wymagania dla kandydatów:Wykształcenie wyższe (matematyka, ekonomia, finanse, informatyka).Pewna znajomość MS Excel. Znajomość języka zapytań SQL.Power Point (think-cell).Doświadczenie w pracy w banku w kierunku korporacyjnej analityki biznesowej , finanse, raportowanie z

Analityk/menedżer projektu w dziale analiz biznesowych i wsparcia korporacyjnego

Zadania funkcjonalne:

  • Tworzenie raportów zarządczych i materiałów prezentacyjnych. < Analiza wyników biznesowych firmy.
  • Udział w procesie budżetowym.

Wymagania dla kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (matematyka, ekonomia, finanse, informatyka).
  • Pewna znajomość MS Excel.
  • Znajomość języka zapytań SQL.
  • Power Point (think-cell).
  • Doświadczenie w pracy w banku w kierunku korporacyjnej analityki biznesowej , finanse, raportowanie zarządcze, motywacja kalkulacyjna.
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, dokładność, uważność.
  • Dostępność biletu wojskowego lub tymczasowego zaświadczenia o poborze (w przypadku mężczyzn);

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie i stabilną pracę w jednym z wiodących banków Ukrainy.
  • Stałe wynagrodzenie rynkowe + motywacja.< /li>
  • Pakiet socjalny zgodny z KZpP.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery, szkolenia korporacyjne.

Kijów