Główny specjalista w Departamencie Kontrolingu Finansowego w PrivatBank

16 września

19 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro
Pełny etat

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.Poszukujemy zorientowanego na cel i zdolnego do pracy profesjonalisty w trybie wielozadaniowym, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, nastawiony na jakość i wyniki. Główne obowiązki:Przesyłanie i przetwarzanie danych liczbowych, przygotowywanie obliczeń d

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.

Poszukujemy zorientowanego na cel i zdolnego do pracy profesjonalisty w trybie wielozadaniowym, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, nastawiony na jakość i wyniki.

Główne obowiązki:

  • Przesyłanie i przetwarzanie danych liczbowych, przygotowywanie obliczeń do prezentacji w rachunkowości zarządczej i raportowaniu< /li>
  • Przygotowywanie sprawozdawczości zarządczej Banku w formie tabel analitycznych oraz prezentacji do rozpatrzenia przez Zarząd i Radę Nadzorczą banku wraz z objaśnieniami i komentarzami do opracowanych wskaźników
  • Przygotowywanie rachunkowości zarządczej dane na potrzeby użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w procesie budżetowania (przygotowanie danych statystycznych, walidacja zaplanowanych wskaźników, konsolidacja i kalkulacje przychodów i wydatków, wskaźników bilansowych, przygotowanie prezentacji i objaśnień)

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 2+ lata w zakresie analizy finansowej i ekonomicznej lub rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w pracy w działach finansowych
  • < li>Doświadczenie w sporządzaniu skonsolidowanej sprawozdawczości zarządczej
  • Doświadczenie w wykonywaniu obliczeń efektywności działań operacyjnych i inwestycyjnych
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych liczbowych
  • < li>Umiejętność metod analizy finansowej i ekonomicznej
  • Zaawansowany poziom znajomości MS Excel, Google Cheets
  • Umiejętność tworzenia prezentacji, pracy z narzędziami BI
  • Umiejętność w języku angielskim na poziomie Intermediate (B1)

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premia za wyniki
  • Ubezpieczenie zdrowotne i korporacyjna komunikacja mobilna
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie
  • Szkolenia korporacyjne, kursy, szkolenia doskonalenia zawodowego
  • Hybrydowy harmonogram pracy (z możliwością pracy zdalnej)
  • Nowoczesne, wygodne biuro
  • Ciekawe i zakrojone na szeroką skalę projekty

PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnościami bez doświadczenia w bankowości.

Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą porad i wsparcia podczas procesie selekcji i po zatrudnieniu.

Dnipro
Pełny etat