Następna praca

Asystent / Młodszy Marketer w Solus Group

16 września

17 wyświetleń

Solus Group

Solus Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Solus to dynamiczny zespół ekspertów ds. marketingu w dziedzinie Blockchain i Fintech.?Teraz poszukujemy Asystenta/Specjalisty ds. Operacyjnych. Jesteśmy firmą napędzaną wizją łączenia danych, doświadczenia i kreatywności, aby wywrzeć znaczący wpływ w naszej branży. Naszą misją jest budowanie trwałych relacji, a nie tylko sprzedaż.Kim jest Researcher/Asystent w Grupie Solus?< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Asystent zapewnia wyjątkową możliwość ścisłej współpracy z najwyższym kier

Solus to dynamiczny zespół ekspertów ds. marketingu w dziedzinie Blockchain i Fintech.?

Teraz poszukujemy Asystenta/Specjalisty ds. Operacyjnych. Jesteśmy firmą napędzaną wizją łączenia danych, doświadczenia i kreatywności, aby wywrzeć znaczący wpływ w naszej branży. Naszą misją jest budowanie trwałych relacji, a nie tylko sprzedaż.

Kim jest Researcher/Asystent w Grupie Solus?

< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Asystent zapewnia wyjątkową możliwość ścisłej współpracy z najwyższym kierownictwem, zdobywając bezcenny wgląd w strategiczne funkcjonowanie odnoszącego sukcesy biznesu. Stanowisko to jest drogą do oszałamiającego rozwoju zawodowego, zapewnia miejsce w pierwszym rzędzie przy podejmowaniu decyzji na wysokim szczeblu i szansę na znaczący wpływ na trajektorię rozwoju firmy. Stanowisko Asystenta jest idealne dla tych, którzy chcą rozwijać szeroki zakres umiejętności i rozwijać się w dynamicznym środowisku. To nie tylko praca, to trampolina do imponującej kariery w świecie biznesu.

Kluczowe wymagania:

• Brak konkretnego doświadczenia zawodowego.
• Ciekawość branży Web3 i kryptowalut.
• Wiedza/doświadczenie w zakresie narzędzi takich jak Notion i Dokumenty Google.
• Poziom języka angielskiego B1+ lub lepszy.
• Nastawienie analityczne
• Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie

Jakie będą Twoje obowiązki?

• Twórz artefakty marketingowe zgodnie z TOR.
• Braj udział w rozmowach z klientami i twórz szczyty.
• Prowadź podstawową komunikację z partnerami.
• Prowadź badania, wykonuj zadania wyszukiwania.
• Pomagaj w realizacji kreatywnych i mniej kreatywnych zadań sytuacyjnych.

Co Ci oferujemy?

• Elastyczny harmonogram pracy, ponieważ jesteśmy zorientowani na wyniki i wspieramy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
• Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności oraz przegląd wynagrodzenia co kwartał.
• Pokrycie aż 80% usług edukacyjnych.
• Ubezpieczenie medyczne po pracy u nas dłużej niż 3 miesiące.
• Nasze biuro, które zlokalizowane jest w pięknej, komfortowej dzielnicy, łatwo dostępnej -dotrzyj do miejsca blisko centrum miasta.
• Bądź częścią dużej, wesołej rodziny, która zawsze uwielbia imprezować i spędzać wolny czas.

Nie możesz się doczekać wspólnego rozpoczęcia tej podróży?

Jeśli tak, zostaw nam swoje dane kontaktowe i wprawmy w ruch nasze relacje, które przyciągają wzrok!

Lwów