Następna praca

Główny inżynier w EON+

1 października

58 wyświetleń

EON+

EON+

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy firmą deweloperską specjalizującą się we wdrażaniu zaawansowanych technologii w budownictwie, tworząc innowacyjne obiekty mieszkalne i komercyjne. Realizujemy projekty stosując najnowocześniejsze podejście do standardów konstrukcyjnych, materiałowych i środowiskowych.Aktywnie poszerzamy naszą działalność i poszukujemy GŁÓWNEGO INŻYNIERA!< p> Oferujemy:Wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy.Praca urzędowa; Biuro w Kijowie (obwód peczerski). Wymagania:Wykształcenie wyższe techniczne (in

Jesteśmy firmą deweloperską specjalizującą się we wdrażaniu zaawansowanych technologii w budownictwie, tworząc innowacyjne obiekty mieszkalne i komercyjne. Realizujemy projekty stosując najnowocześniejsze podejście do standardów konstrukcyjnych, materiałowych i środowiskowych.

Aktywnie poszerzamy naszą działalność i poszukujemy GŁÓWNEGO INŻYNIERA!

< p> Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy.
  • Praca urzędowa; Biuro w Kijowie (obwód peczerski).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria, budownictwo, architektura).
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego inżyniera lub podobnym stanowisku w firmach budowlanych lub deweloperskich od co najmniej 5 lat.
  • Dogłębna wiedza z zakresu budownictwa obiektów mieszkalnych i komercyjnych z uwzględnieniem nowoczesnych technologii i materiałów.< /li>
  • Umiejętność pracy z dokumentacją projektową i rysunkami technicznymi.
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami inżynierów i wykonawców.
  • Znajomość dokumentów regulacyjnych i norm budowlanych.
  • li>

Zadania:

  • Organizacja i kontrola wszystkich technicznych aspektów projektów budowlanych na wszystkich etapach — od planowania po realizację .
  • Zapewnienie zgodności robót budowlanych z wymaganiami technicznymi, normami i standardami.
  • Koordynacja pracy wykonawców, zapewnienie skoordynowanej pracy wszystkich uczestników projektu.
  • Przygotowanie oraz kontrola dokumentacji technicznej, specyfikacji, planów i kosztorysów.
  • Wdrażanie innowacyjnych technologii i materiałów budowlanych w celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa ekologicznego projektów.
  • Zarządzanie technicznymi aspektami bezpieczeństwa i ryzyka na budowach.
  • Ścisła współpraca z architektami, kierownikami projektów, wykonawcami i klientami.
  • Monitorowanie realizacji planów i terminów projektów oraz zgodności z budżetem projektu.< /li>

Wnieś swój wkład w przyszłość już dziś! Dołącz do naszego odnoszącego sukcesy zespołu.

Wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem Telegramu pod numerem telefonu 380685575338

Czekamy na Ciebie!

Kijów