Następna praca

Administrator systemu z własnym samochodem w PrivatBank

16 września

29 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje wiodącą pozycję według wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego kraju, wyznając wartości wzajemnego zaufania, otwartości i inicjatywy.Poszukujemy profesjonalista zorientowany na cel, umiejący pracować w trybie wielozadaniowym, nastawiony na jakość i rezultaty.O projekcie:strong>zapewnienie sprawnego funkcjonowania obsługi użytkowni

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje wiodącą pozycję według wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego kraju, wyznając wartości wzajemnego zaufania, otwartości i inicjatywy.

Poszukujemy profesjonalista zorientowany na cel, umiejący pracować w trybie wielozadaniowym, nastawiony na jakość i rezultaty.

O projekcie:

strong>zapewnienie sprawnego funkcjonowania obsługi użytkowników

Główne obowiązki:

  • Wykonywanie prac związanych z uruchomieniem, zmianą i wyłączeniem kanałów komunikacji
  • sprzętu, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

Główne wymagania:

  • Dostępność wiedzy z zakresu konserwacji i obsługi sprzętu komputerowego i biurowego, sprzętu sieciowego oraz strukturalnych sieci kablowych .
  • Możliwość posiadania prawa jazdy kategorii „B” oraz własnego samochodu

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
  • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne i firmowa komunikacja mobilna
  • Szkolenia korporacyjne
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
  • Przyjazny, profesjonalny zespół i silne kompetencje
  • PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

    Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

    Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnościami bez doświadczenia w bankowości.

    Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą porad i wsparcia podczas procesie selekcji i po zatrudnieniu.

Kijów