Analityk biznesowy zarządzania doskonaleniem procesów biznesowych w PrivatBank

16 października

30 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołową pozycję we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego kraju.Poszukujemy Analityk biznesowy ds. doskonalenia procesów biznesowych, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i wyznaje takie wartości, jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.Staramy się znaleźć profesjonalistę zorientowanego na cel, który wie

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołową pozycję we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego kraju.

Poszukujemy Analityk biznesowy ds. doskonalenia procesów biznesowych, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i wyznaje takie wartości, jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.

Staramy się znaleźć profesjonalistę zorientowanego na cel, który wie, jak pracować w trybie wielozadaniowym, nastawionym na jakość i wyniki.

Główne obowiązki:

  • Doradztwo pracowników na procesach biznesowych i systemach IT
  • Opracowywanie zadań technicznych w celu doskonalenia systemu IT
  • Monitorowanie procesów KPI, analiza przyczyn naruszeń i opracowywanie działań naprawczych

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (w zakresie analizy biznesowej, informatyki, ekonomii, nauk biznesowych lub pokrewnych)
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
  • Doświadczenie w analizie dużych zbiorów danych i identyfikacji problemów
  • Doświadczenie w formułowaniu zadań technicznych usprawniających systemy IT
  • Analiza biznesowa i przygotowywanie raportów analitycznych (doświadczenie będzie dodatkowym atutem)
  • < li>Umiejętność jasnego formułowania tez i wizualizacji informacji
  • Angielski (poziom średniozaawansowany — A2/B1 (preferowany)

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
  • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenia medyczne i komunikacja mobilna dla firm
  • Szkolenia dla firm
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
  • Przyjazny profesjonalista zespół i silny zespół

PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnością bez doświadczenia w bankowości.

Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą porad i wsparcia podczas procesie selekcji i po zatrudnieniu.

Kijów