Menedżer ds. atrakcji dla klientów (projekty płacowe, centrum Peczerskiej) w Raiffeisen Bank

16 października

44 wyświetlenia

Raiffeisen Bank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Raiffeisen Bank to największy ukraiński bank z kapitałem zagranicznym. Od ponad 30 lat tworzymy i budujemy system bankowy naszego kraju. Rife zatrudnia ponad 5500 pracowników, w tym jeden z największych zespołów IT zajmujących się produktami, liczący ponad 800 specjalistów. Codziennie pracujemy ramię w ramię, aby ponad 2,7 miliona naszych klientów mogło korzystać z wysokiej jakości obsługi, korzystać z produktów i usług banku oraz rozwijać biznes, bo jesteśmy #Razem_z_Ukrainą. Twoje przyszłe obo

Raiffeisen Bank to największy ukraiński bank z kapitałem zagranicznym. Od ponad 30 lat tworzymy i budujemy system bankowy naszego kraju.

Rife zatrudnia ponad 5500 pracowników, w tym jeden z największych zespołów IT zajmujących się produktami, liczący ponad 800 specjalistów. Codziennie pracujemy ramię w ramię, aby ponad 2,7 miliona naszych klientów mogło korzystać z wysokiej jakości obsługi, korzystać z produktów i usług banku oraz rozwijać biznes, bo jesteśmy #Razem_z_Ukrainą.

Twoje przyszłe obowiązki:

    < li>

    Aktywne wyszukiwanie i badanie rynku w celu identyfikacji potencjalnych klientów korporacyjnych

  • Nawiązanie kontaktu z osobami, które mogą być zainteresowane produktami i usługami banku

  • Przeprowadzanie prezentacji produktów i usług banku - projekty płacowe, obsługa rozliczeniowa i kasowa, akwizycja, produkty kartowe itp.

  • Zawieranie umów i nawiązywanie partnerskich relacji z nowymi klientami

  • < p style="font-weight: normal; Font-style: normal">Wsparcie bieżących portfeli projektów płacowych biznesu korporacyjnego

  • Współpraca z zespołem biznesowym firmy w celu skutecznej koordynacji projektu

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Doświadczenie w sprzedaży, pozyskiwaniu klientów w B2B - segment od 1 roku

  • Doświadczenie w bankowości będzie zaletą, ale jeśli na razie jest tylko chęć zostania bankierem - odpowiedz, jesteśmy otwarci na osoby utalentowane, gotowe uczyć i dzielić się doświadczeniem

  • Zrozumienie rynku klientów korporacyjnych w regionie

  • Doświadczenie w prezentacji i negocjacjach

  • Bieżąca znajomość państwowego języka biznesowego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność negocjacji

  • Orientacja na cel

Oferujemy to, co dla Ciebie ważne:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: gwarantujemy stabilny dochód. Dodatkowo posiadamy program nagród za polecenia za pozyskanie nowych współpracowników do Raiffeisen Banku.
  • Pakiet socjalny: oficjalne zatrudnienie, 28 dni płatnego urlopu, dodatkowy „dekret” dla ojców i pomoc materialnaoraz dla rodziców przy urodzeniu dzieci.
  • Komfortowe warunki pracy: wygodnie wyposażone biura, umundurowanie i nowoczesny sprzęt.
  • Program Wellbeing: ubezpieczenie zdrowotne dostępne dla wszystkich pracowników od pierwszego dnia pracy; konsultacje psychologa, dietetyka lub prawnika; programy rabatowe na sport i zakupy; dni rodzinne dla dzieci i dorosłych; masaż w biurze.
  • Nauka i rozwój: dostęp do ponad 130 zasobów edukacyjnych online; korporacyjne programy szkoleniowe z zakresu CX, danych, bezpieczeństwa IT, przywództwa, Agile. Biblioteka firmowa i lekcje języka angielskiego.
  • Fajny zespół: nasi koledzy to społeczność, która wita ciekawość, talent i innowacje. Wspieramy się nawzajem, razem uczymy się i rozwijamy. Ludzi o podobnych poglądach można znaleźć w ponad 15 społecznościach zawodowych, klubach czytelniczych i sportowych.
  • Możliwości kariery: zachęcamy do awansu w banku.
  • Program wsparcia dla obrońców i obrońców: ratujemy miejsca pracy i wypłacamy zmobilizowanym średnie płace. Mamy program wsparcia dla weteranów, a społeczność weteranów Banku rozwija się. Pracujemy nad zwiększeniem świadomości liderów i zespołów w kwestii powrotu weteranów do życia cywilnego. Raiffeisen Bank uznawany jest za jednego z najlepszych pracodawców dla weteranów (Forbes).

Dlaczego Raiffeisen Bank?

Naszą główną wartością są ludzie, dlatego dajemy im wsparcie i uznanie, szkolimy, angażujemy w zmiany. Dołącz do zespołu Raif, bo TY jesteś dla nas ważny!

  • Jeden z największych pożyczkodawców gospodarki i biznesu rolnego wśród banków prywatnych
  • Uznawany za najlepszych pracodawca według wersji EY, Forbes, Randstad, Franklin Covey, Delo.UA
  • Największy wśród banków darczyńca pomocy humanitarnej (Czerwony Krzyż Ukrainy, UNITED24, Superhumans, SMILYVI)
  • Jeden z największych zespołów ds. produktów IT wśród banków w kraju
  • Jeden z największych podatników na Ukrainie, za rok 2023 wypłacono 6,6 miliarda hrywien

Opcje dla wszystkich:

  • Rife kieruje się zasadami, które skupiają się na ludziach i ich rozwoju, zatrudniając 5500 pracowników i ponad 2,7 miliona klientów
  • W Rife wspieramy zasady różnorodności , równość i inkluzja
  • < li>Otwarci na współpracę ze studentami i osobami starszymi
  • Tworzymy programy wspierające obrońców

W Rife jesteś ważny!

Chcesz dowiedzieć się więcej? - Śledź nas w sieciach społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn

Kijów