Menedżer wsparcia partnerów B2B w Portmone.com | Portmone, TOV

17 October

11 wyświetleń

Portmone.com | Portmone, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Szukamy przyjaciół do zespołu pomocy technicznej Portmone.com!Kandydatów rozważamy wyłącznie w Kijowie - szkolenie odbędzie się w biurze, po czym przejście do przewidziany jest hybrydowy harmonogram pracy.< /p>(Zdalne zmiany wieczorami).< strong>Ważne!  Oficjalne zatrudnienie (aktualne dokumenty wojskowe są ważne dla mężczyzn) Zadania:Świadczenie pomocy online potencjalnym i obecnym partnerom (telefon, czat, e-mail).< /span>< /li>Stała komunikacja z potencjalnymi partnerami w sprawie podłączen

Szukamy przyjaciół do zespołu pomocy technicznej Portmone.com!

Kandydatów rozważamy wyłącznie w Kijowie - szkolenie odbędzie się w biurze, po czym przejście do przewidziany jest hybrydowy harmonogram pracy.< /p>

(Zdalne zmiany wieczorami).

< strong>Ważne!  Oficjalne zatrudnienie (aktualne dokumenty wojskowe są ważne dla mężczyzn)

Zadania:

  • Świadczenie pomocy online potencjalnym i obecnym partnerom (telefon, czat, e-mail).< /span>

    < /li>
  • Stała komunikacja z potencjalnymi partnerami w sprawie podłączenia serwisu.

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i nie tylko.

Harmonogram pracy jest elastyczny:

2 zmiany od8-00 do 17-00

2 zmiany od 14:00 do 23:00

2 dni wolnego.

TOP 5 powodów, dla których warto pracować w portmone.com Wsparcie:

  1. Najlepszy start kariery w firmie fintech i szybki rozwój.

  2. Podnoszenie umiejętności komunikacyjnych w codziennej komunikacji internetowej i telefonicznej.

  3. Realizacja społecznej potrzeby bycia użytecznym dla ludzi.

  4. Zdobywanie cennego doświadczenia.

  5. Znajdowanie nowych przyjaciół.

Co jest od Ciebie wymagane:

  • Znajomość komputera na poziomie pewnego siebie użytkownika.

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego (w mowie, piśmie).

  • Elastyczne myślenie i umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji na początkowym etapie.

  • Odpowiedzialność, dobra komunikacja i szybkość.

  • Miłość do ludzi i chęć pomagania.

  • Dążenie do rozwoju kariery w zespole profesjonalistów.

Warunki korzystania:

  • Praca służbowa, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, szkolenia itp.
  • Wynagrodzenie: stawka 15 500 UAH + premia do 7 000 UAH.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Cenne doświadczenie zawodowe, możliwość kariery rozwój wewnątrz firmy
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym.

      Informacje o portfelu:

  • Pierwszy ukraiński system płatności i przelewów online, który od 2002 roku rozwija pozabankowe rozwiązania płatnicze;

  • Usługi i produkty B2B i B2C dla każdego: klientów prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw , duże firmy;

  • Zespół ponad 100 specjalistów, których celem było stworzenie najlepszego ukraińskiego produktu charakteryzującego się jakościąświatowej klasy.

Jeśli jesteś gotowy, aby do nas dołączyć i aby stać się częścią dynamicznego i odnoszącego sukcesy zespołu, wyślij swoje CV, a my chętnie rozpatrzymy Twoją aplikację!

Kijów
Pełny etat