Następna praca

Asystent rekrutera/badacza w Action Group

17 października

11 wyświetleń

Action Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Firma „Action Group” działająca na rynku od ponad 20 lat na rynku rekrutacji i outstaffingu zaprasza do współpracy specjalistę ze znajomością języka francuskiego.Zadania: < /p>- przeprowadź ankietę z kandydatami zagranicznymi według określonych parametrów, około 7-10 pytań w ankiecie;- prowadź prosty raport z rozmów w formacie Excel. Wymagania:- poziom znajomości języka francuskiego nie niższy niż B1;- wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, chociaż doświadczenie w pracy w c

Firma „Action Group” działająca na rynku od ponad 20 lat na rynku rekrutacji i outstaffingu zaprasza do współpracy specjalistę ze znajomością języka francuskiego.

Zadania: < /p>

  • - przeprowadź ankietę z kandydatami zagranicznymi według określonych parametrów, około 7-10 pytań w ankiecie;
  • - prowadź prosty raport z rozmów w formacie Excel.
  •  Wymagania:

    • - poziom znajomości języka francuskiego nie niższy niż B1;
    • - wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, chociaż doświadczenie w pracy w call center lub jako tłumacz będzie dodatkowym atutem;
    • - towarzyskość, uważność, odpowiedzialność.
    < p> Warunki pracy:

    • - nieodpłatny grafik pracy w niepełnym wymiarze godzin;
    • - umowa z osobą fizyczną lub jednoosobową działalnością gospodarczą;< /li>
    • - zatrudnienie na umowę o pracę.
    < p>Na stanowisku istnieje możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin przez studentów uczelni filologicznych

Kijów
Część etatu