Następna praca

Generalista HR, menadżer HR, rekruter w DLM

17 October

9 wyświetleń

DLM

DLM

0 recenzji
Brak doświadczenia
Żytomierz

Firma „DLM” poszukuje energicznego i zmotywowanego HR Managera.Jesteśmy wiodącymi ukraińskimi sieciami meblowymi z wieloletnim doświadczeniem na rynku.Główne obowiązki:< /b> Poszukiwanie i rekrutacja personelu; Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami; Towarzysz kandydatowi aż do momentu rozpoczęcia pracy oraz w okresie adaptacyjnym. Koordynacja zbierania dokumentów, odpowiedzialność za rejestrację, zapoznanie nowicjusza ze wszystkimi niezbędnymi informacjami zgodnie z programem on

Firma „DLM” poszukuje energicznego i zmotywowanego HR Managera.

Jesteśmy wiodącymi ukraińskimi sieciami meblowymi z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Główne obowiązki:< /b>

  • Poszukiwanie i rekrutacja personelu;
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami;
  • Towarzysz kandydatowi aż do momentu rozpoczęcia pracy oraz w okresie adaptacyjnym. Koordynacja zbierania dokumentów, odpowiedzialność za rejestrację, zapoznanie nowicjusza ze wszystkimi niezbędnymi informacjami zgodnie z programem onboardingu;
  • Wspieranie pracowników w procesach HR: doradztwo pracownikom we wszystkich kwestiach HR, m.in kwestie wynagrodzeń, świadczeń, środków retencji i wsparcia kultury korporacyjnej firmy (przekazywanie wartości, norm interakcji i zachowań);
  • Monitoruj rynek pracy;
  • Bierzeć udział w działaniach projektowych: projektach mających na celu rozwój marki HR firmy;
  • Raportowanie wyników pracy (obrót, liczba, ankieta nowicjusza itp.).

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od co najmniej 2 lat;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie psychologii, zarządzania personelem lub specjalności pokrewnych;
  • Wysoki poziom towarzyskości i umiejętności komunikacji z różnymi ludźmi;
  • Pewny użytkownik komputerów PC i programów biurowych;
  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazny i profesjonalny zespół;
  • Komfortowe warunki pracy w biurze.

Jeśli chcesz dołączyć do odnoszącej sukcesy firmy, która ceni swoich pracowników i zapewnia możliwości rozwoju zawodowego, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

Żytomierz