Następna praca

Zastępca menadżera/marketer w Forsify

20 września

15 wyświetleń

Forsify

Forsify

0 recenzji
Brak doświadczenia

Forsify to innowacyjna firma specjalizująca się w rozwiązaniach marketingowych i biznesowych AI, pomagająca międzynarodowym klientom przekształcać ich strategie marketingowe za pomocą sztucznej inteligencji. Poszukujemy oddanego i utalentowanego Asystenta ds. Marketingu z doświadczeniem w marketingu, który wesprze nasz szybko rozwijający się zespół. Praca będzie wykonywana w języku angielskim i ukraińskim.Główne obowiązki:Przygotowanie prezentacji: Tworzenie profesjonalne, atrakcyjne wizualnie p
Forsify to innowacyjna firma specjalizująca się w rozwiązaniach marketingowych i biznesowych AI, pomagająca międzynarodowym klientom przekształcać ich strategie marketingowe za pomocą sztucznej inteligencji. Poszukujemy oddanego i utalentowanego Asystenta ds. Marketingu z doświadczeniem w marketingu, który wesprze nasz szybko rozwijający się zespół. Praca będzie wykonywana w języku angielskim i ukraińskim.

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie prezentacji: Tworzenie profesjonalne, atrakcyjne wizualnie prezentacje według naszych przewodników po marce.
  • Projekt: Opracowanie materiałów graficznych do prezentacji, portali społecznościowych i strony internetowej, zapewniających zgodność ze stylem wizualnym firmy.< /li>
  • Tworzenie treści: pisanie postów na blogu i przygotowywanie treści na LinkedIn.
  • Publikacja treści: Organizacja i publikacja treści w sieciach społecznościowych (głównie LinkedIn i YouTube) zgodnie z planem treści.
  • Copywriting: Pisanie tekstów reklamowych, tekstów witryn internetowych, opisów produktów, postów na blogach i mediów społecznościowych, które przyciągają uwagę, zwiększają zaangażowanie i utrzymują ton marki.
  • Edycja wideo: Edycja i tworzenie treści wideo na YouTube oraz krótkich formatów (Reels, YouTube Shorts).
  • Wirtualne wydarzenia: Planowanie i organizacja wirtualnych wydarzeń, takich jak webinaria i prezentacje online (raz na 1- 2 miesiące).
  • Zarządzanie bazą klientów: Wsparcie i aktualizacja potencjalnej bazy klientów, wsparcie komunikacyjne oraz pomoc w zarządzaniu projektami.
  • Marketing projekty: Udział w opracowywaniu i realizacji różnych kampanii marketingowych
  • Koordynacja zespołu: Pomoc w znalezieniu i koordynowaniu pracy specjalistów do poszczególnych projektów, as. jak również możliwe zarządzanie projektami i ich wsparcie.
  • Reklama ukierunkowana: Pomoc w konfigurowaniu i zarządzaniu reklamami ukierunkowanymi na różnych platformach.
  • < /ul>

    Wymagania:

    • Płynna lub zaawansowana znajomość języka angielskiego.
    • Ponad 2 lata doświadczenia w marketingu, projektowaniu lub dziedzinach pokrewnych.
    • Umiejętność pracy z narzędziami graficznymi (Canva, Figma i różne narzędzia AI).
    • Zrozumienie algorytmów YouTube, LinkedIn i innych sieci społecznościowych dzięki praktycznemu doświadczeniu.
    • Umiejętności edycji wideo (CapCut, Premiere Pro, Final Cut Pro lub podobne).
    • Doświadczenie i sprawdzone umiejętności w zakresie SMM.
    • Zasmakuj w projektowaniu.
    • Zrozumienie strategii marketingowych.
    • Wysoki poziom organizacji i umiejętność pracy zdalnej.
    • Kreatywność, inicjatywa i dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Preferowane: doświadczenie z narzędziami AI.

    Oferujemy:

    • Pracę całkowicie zdalną z elastycznym grafikiem (praca w różnych godzinachstrefy - Kalifornia).
    • Praca przy inspirujących projektach.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    • Wysokie premie projektowe.
    • Możliwość pracy przy ciekawych projektach międzynarodowe projekty w dynamicznym zespole.
    • Możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju kariery.
    • Bądź częścią transformacji AI na poziomie globalnym.

    Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna będzie prowadzona w języku angielskim, druga rozmowa będzie zawierać zadanie.

    Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego innowacyjnego zespołu w Forsify, prześlij swoje CV.