Następna praca

Stażysta Projektant UX/UI, wolontariusz w IT PAROSTOK, BF

20 września

17 wyświetleń

IT PAROSTOK, BF

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa
Część etatu

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego i zorientowanego na szczegóły stażysty projektanta UX/UI. Jeśli pasjonujesz się projektowaniem interfejsów, masz podstawową wiedzę z zakresu UX/UI i chcesz się rozwijać w tej dziedzinie, chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu!Główne obowiązki:Tworzenie interfejsów użytkownika dla stron internetowych i aplikacji mobilnych.Tworzenie makiet, prototypów i układów dla nowych funkcjonalności. Współpraca z programistami w celu zapewnienia dopasowania projek

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego i zorientowanego na szczegóły stażysty projektanta UX/UI. Jeśli pasjonujesz się projektowaniem interfejsów, masz podstawową wiedzę z zakresu UX/UI i chcesz się rozwijać w tej dziedzinie, chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Tworzenie interfejsów użytkownika dla stron internetowych i aplikacji mobilnych.
  • Tworzenie makiet, prototypów i układów dla nowych funkcjonalności.
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia dopasowania projektu i funkcjonalności.
  • Przeprowadzanie badań użytkowników i analizowanie ich zachowań w celu poprawy doświadczenia użytkownika.
  • Optymalizacja projektu w oparciu o opinie użytkowników i wyniki testów.< /li>
  • Realizacja zadań pod okiem doświadczonych projektantów i ekspertów UX/UI.
  • Przygotowywanie prezentacji i dokumentacji rozwiązań projektowych.

Podstawowe umiejętności:

  • Podstawy UX/UI: Zrozumienie zasad projektowania interfejsu i doświadczenia użytkownika.
  • Narzędzia projektowe: Podstawowa znajomość Figma, Adobe XD, Sketch lub inne narzędzia do projektowania interfejsu użytkownika.
  • Dokumentacja: umiejętność jasnego formułowania projektów i przedstawiania pomysłów.

Pożądane umiejętności:

  • Podstawy animacji i prototypowania (Principle, InVision, Framer).
  • Doświadczenie w testowaniu użyteczności i analizie wyników.
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS dla lepszego zrozumienia technicznej implementacji interfejsów.
  • Znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika.

Jak wysłać wniosek: przejdź do kanału Telegramu https://t.me/+aCzu3ypRRnEwM2Ey wypełnij kwestionariusz.

Odesa
Część etatu