Następna praca

Asystent projektanta 3D w Art-Design Studio

23 września

14 wyświetleń

Art-Design Studio

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy kreatywnego i ambitnego asystenta projektanta 3D, który wesprze nasz zespół w realizacji ciekawych projektów! Jeśli interesujesz się projektowaniem 3D i chcesz uczyć się od profesjonalistów, ta praca jest dla Ciebie.Zadania:Pomoc w tworzeniu 3D - modele i wizualizacje.Przygotowywanie szkiców i projektów koncepcyjnych.Udział w opracowywaniu projektów pod okiem doświadczonego projektanta.Wykonywanie rutynowych prac zadania związane z projektowaniem 3D (teksturowanie, renderowanie).Wspó

Poszukujemy kreatywnego i ambitnego asystenta projektanta 3D, który wesprze nasz zespół w realizacji ciekawych projektów! Jeśli interesujesz się projektowaniem 3D i chcesz uczyć się od profesjonalistów, ta praca jest dla Ciebie.

Zadania:

  • Pomoc w tworzeniu 3D - modele i wizualizacje.
  • Przygotowywanie szkiców i projektów koncepcyjnych.
  • Udział w opracowywaniu projektów pod okiem doświadczonego projektanta.
  • Wykonywanie rutynowych prac zadania związane z projektowaniem 3D (teksturowanie, renderowanie).
  • Współpraca z zespołem w celu realizacji pomysłów projektowych.

Wymagania:

    < li>Podstawowa znajomość projektowania 3D (doświadczenie z programami typu Blender, 3ds Max, SketchUp będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na naukę.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
  • Podstawy pracy z edytorami graficznymi (Photoshop, Illustrator).

Oferujemy:< /p>

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Udział w ciekawych projektach i procesach twórczych.
  • Przyjazny zespół i wsparcie od doświadczonych specjalistów.
  • Harmonogram pracy: 5/2 od 9:00 do 18:00.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i pragniesz rozwijać się w świata projektowania 3D, wyślij swoje CV! Czekamy na Ciebie!

Kijów