Następna praca

Kierownik projektu w Yuvitek , TOV

16 September

42 wyświetlenia

Yuvitek , TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma „Uvitek” jest liderem na rynku innowacyjnych technologii. W związku z powiększaniem się personelu poszukujemy do zespołu odpowiedzialnego i energicznego managera sprzedaży.Zadania:- Aktywne poszukiwanie nowych klientów i partnerów - Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów- Rozwój i wsparcie istniejącej bazy klientów- Analiza rynku i konkurencjiWymagania:< p>- Doświadczenie 2 lata pracy- Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne- Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych na ró

Firma „Uvitek” jest liderem na rynku innowacyjnych technologii. W związku z powiększaniem się personelu poszukujemy do zespołu odpowiedzialnego i energicznego managera sprzedaży.

Zadania:

- Aktywne poszukiwanie nowych klientów i partnerów

- Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów

- Rozwój i wsparcie istniejącej bazy klientów

- Analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

< p>- Doświadczenie 2 lata pracy

- Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

- Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych na różnych poziomach

- Znajomość języka angielskiego na poziomie Poziom średniozaawansowany i wyższy

p>

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

- Rozwój kariery i możliwość rozwoju zawodowego

p>

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego profesjonalnego zespołu i uczestniczyć w rozwoju firmy, prześlij swoje CV wraz z zapytaniem o wynagrodzenie.

u>

Biuro w centrum miasta, 10 minut od stacji metra Wokzalna lub Uniwersytet.

Kijów