Następna praca

Analityk informacji skonsolidowanych w AgroVista

1 października

71 wyświetlenie

AgroVista

AgroVista

0 recenzji
Brak doświadczenia
Alexandria

Grupa firm "AgroVista" (dawniej grupa firm "UkrAgroCom" i "Hermes-Trading ") działa na rynku od ponad dwudziestu lat i należy do TOP 20 gospodarstw rolnych Ukrainy. Firma specjalizuje się w produkcji zbóż i roślin oleistych, hodowli zwierząt oraz handlu zbożem. Nasz zespół to prawie 3000 specjalistów w dziedzinie rolnictwa! Bank ziemi spółki w obwodzie kirowogradzkim sięga ponad 75 000 hektarów. Firma prowadzi działalność odpowiedzialną społecznie i promuje rozwój społeczności w regionie swojej

Grupa firm "AgroVista" (dawniej grupa firm "UkrAgroCom" i "Hermes-Trading ") działa na rynku od ponad dwudziestu lat i należy do TOP 20 gospodarstw rolnych Ukrainy. Firma specjalizuje się w produkcji zbóż i roślin oleistych, hodowli zwierząt oraz handlu zbożem. Nasz zespół to prawie 3000 specjalistów w dziedzinie rolnictwa! Bank ziemi spółki w obwodzie kirowogradzkim sięga ponad 75 000 hektarów. Firma prowadzi działalność odpowiedzialną społecznie i promuje rozwój społeczności w regionie swojej obecności. Wspieramy żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy, pracujemy na nasze zwycięstwo i dla Was!

Zapraszamy do naszego zespołu Analityka informacji skonsolidowanych.

Główne wymagania wobec kandydata:< /strong>

  • Wyższy profesjonalista wykształcenie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku zastępcy głównego księgowego będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza planu kont księgowych.
  • Znajomość aktualnego ustawodawstwa Ukrainy w zakresie rachunkowości, podatków, rachunkowości zarządczej (znajomość standardów międzynarodowych mile widziana).
  • Znajomość EXCEL, BAF, POWER QUERY będzie dodatkowym atutem.

Zadania funkcjonalne:

  • Udział w planowaniu i budżetowaniu finansowym.
  • Przeprowadzanie analiz finansowych i raportowania.
  • Identyfikacja braków księgowych.
  • Analiza wewnętrznych procesów księgowych.
  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi i operacjami.
  • Przygotowywanie informacji na życzenie .
  • li>
  • Współpraca z działami firmy w celu optymalizacji procesów finansowych.

Oferujemy:

  • Harmonogram pracy: poniedziałek-piątek 08:00-17:00.
  • Oficjalny zatrudnienie.
  • Komfortowe warunki pracy w biurze w centrum Oleksandrii.
  • Wsparcie doradcze profesjonalistów analitycy
  • Przyjazny zespół.

Czekamy na Twoje CV z wymaganym poziomem wynagrodzenia.

Alexandria