Ekspert w zakresie analizy kredytowej przedsiębiorstw w Oschadbank

1 października

56 wyświetleń

Oschadbank

Oschadbank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

MÓJ BANK JEST MOIM WSPARCIEM.Wsparcie milionów Ukraińców, którzy odtąd mówią „MOJE”.MOI LUDZIE.  MÓJ BIZNES. MOJA WOLNOŚĆ.OSCHADBANK zaprasza do zespół < span style="font-weight: 400; Font-style: normal">Ekspert w zakresie analizy kredytowej biznesu korporacyjnego Kluczi zadania: Przygotowywanie projektów transakcji dla projektów kredytowych (umowy kredytowe, umowy zabezpieczeń (zastawy, poręczenia, hipoteki);< /span> Zatwierdzenie i opracowanie pakietu dokumentów niezbędnych do zawarcia

MÓJ BANK JEST MOIM WSPARCIEM.

Wsparcie milionów Ukraińców, którzy odtąd mówią „MOJE”.

MOI LUDZIE.  MÓJ BIZNES. MOJA WOLNOŚĆ.

OSCHADBANK zaprasza do zespół < span style="font-weight: 400; Font-style: normal">Ekspert w zakresie analizy kredytowej biznesu korporacyjnego

Kluczi zadania:

  • Przygotowywanie projektów transakcji dla projektów kredytowych (umowy kredytowe, umowy zabezpieczeń (zastawy, poręczenia, hipoteki);< /span>
  • Zatwierdzenie i opracowanie pakietu dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji dotyczących projektów kredytowych na podstawie decyzji organu kolegialnego;
  • Komunikacja z kredytobiorcami oraz wyspecjalizowane usługi na etapie koordynacji projektów transakcji i pakietu dokumentów;
  • Zawarcie podstawy umowy z pożyczkobiorcami;
  • Tworzenie sprawy kredytowej na etapie finalizacji.

Ta pozycja wymaga:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (może być legalne);
  • doświadczenie w przygotowaniu i zawieraniu umów kredytu, leasingu, kredytu w rachunku bieżącym i umów zabezpieczeń (gwarancje, zastawy, hipoteki);
  • < span style="font-style: normal; Font-weight: 400">znajomość przepisów bankowych.

Gwarantujemy:

  • warunki rozwoju zawodowego i kariery każdego pracownika;
  • oficjalne zatrudnienie z zachowaniem wszystkich gwarancje socjalne zgodnie z Kodeksem pracy (płatne zwolnienia lekarskie, urlop od 29 dni kalendarzowych w roku);
  • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich pracowników.

Wyślij swoje CV - zostań częściązespołuOSZCZĘDZĘ!

 Oszczędności w sieciach społecznościowych:

Tiktok

Kijów