Następna praca

Analityk w Cocote

25 września

61 wyświetlenie

Cocote

Cocote

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Firma SANTAN zaprasza do swojego zespołu analityka sprzedaży.My czekają na kandydata:Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie sprzedaży hurtowej;pewny siebie użytkownik komputera PC (1C 8.3, Excel, Power BI .) Chęć nauki i rozwoju razem z zespołem.Podstawowy zadania na stanowisku:Analiza sprzedaży, salda produktów wszystkich marek;Tworzenie raportów w 1C/Power BI : plan/fakt, stany magazynowe, obroty itp.Zbieranie informacji o odchyleniach od rzeczywistych wskaźników, marżach od planowany

Firma SANTAN zaprasza do swojego zespołu analityka sprzedaży.

My czekają na kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie sprzedaży hurtowej;
  • pewny siebie użytkownik komputera PC (1C 8.3, Excel, Power BI .)
  • Chęć nauki i rozwoju razem z zespołem.

Podstawowy zadania na stanowisku:

  • Analiza sprzedaży, salda produktów wszystkich marek;
  • Tworzenie raportów w 1C/Power BI : plan/fakt, stany magazynowe, obroty itp.
  • Zbieranie informacji o odchyleniach od rzeczywistych wskaźników, marżach od planowanych przez marki.
  • Bieżąca analiza wyceny przez grupy produktów, analiza cen konkurencji itp.

Oferujemy:

  • Godny poziom wynagrodzenia.
  • Grafik pracy: poniedziałek-piątek od 9:00 do 18:00
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego rozwój i atrakcyjne rabaty na produkty

< b style="font-weight: 700">Jeśli chcesz stać się częścią świetnego zespołu profesjonaliści, czekamy na Twoje CV!

Charków