Następna praca

Programista front-endowy w Koloris IT / Coloris IT

25 September

77 wyświetleń

Koloris IT / Coloris IT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma Coloriszaprasza do współpracy Front-end developera przy projekcie Coloris HRM!< /strong>< p> Coloris HRM to platforma do automatyzacji procesów HR Dowiedz się więcejChcesz pracować nad projektem, który zmienia podejście do zarządzania zasobami ludzkimi? Dołącz do naszego zespołu! {/strong>Twoje obowiązki: Tworzenie przyjaznych dla użytkownika i intuicyjnych interfejsów dla modułów HRM- systemy; Refactoring i ulepszanie istniejących projektów; Optymalizacja szybkości ładowania strony i reak

Firma Coloriszaprasza do współpracy Front-end developera przy projekcie Coloris HRM!< /strong>

< p> Coloris HRM to platforma do automatyzacji procesów HR
Dowiedz się więcej

Chcesz pracować nad projektem, który zmienia podejście do zarządzania zasobami ludzkimi? Dołącz do naszego zespołu! {/strong>

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie przyjaznych dla użytkownika i intuicyjnych interfejsów dla modułów HRM- systemy;
  •  Refactoring i ulepszanie istniejących projektów;
  •  Optymalizacja szybkości ładowania strony i reakcji interfejsu;
  •  Integracja frontendu z backendem poprzez RESTful API;
  •  Integracja frontendu z backendem poprzez RESTful API; >
  • Praca z systemami kontroli wersji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pisaniu kodu wielokrotnego użytku;< /li>

li>

  • Solidna znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, Node.js;
  • Praktyczne doświadczenie z React;
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git);
  •  Doświadczenie w pracy z Figmą przy współpracy z projektantami;
  •  Zrozumienie i wykorzystanie REST API;
  •  Znajomość BEM metodyka rozwoju będzie dodatkowym atutem;
  •  Pożądane doświadczenie w pracy z Jira.
  • Oferujemy:

    • Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;< /li>
    • Przyjazny i wspierający zespół;
    • Wydarzenia firmowe i budowanie zespołu.

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres hr @coloris.com.ua,

    Twórzmy wspólnie przyszłość technologii HR

    Kijów