Następna praca

Analityk w RITM

16 września

35 wyświetleń

RITM

RITM

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Jesteśmy RITM, spółką holdingową działającą we wszystkich niszach nieruchomości, od inwestycji po wynajem i sprzedaż mieszkaniowych. Działamy na rynku od 2006 roku i znamy wszystkie jego zawiłości. Nasza firma to ponad 120 profesjonalistów zakochanych w swoim biznesie i ponad 2500 zadowolonych klientów! RITM to miejsce rozwoju zawodowego, osobistego i korporacyjnego każdego pracownika.Witamy w naszym zespoledoświadczony analityk.Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku od co najmniej 1 ro

Jesteśmy RITM, spółką holdingową działającą we wszystkich niszach nieruchomości, od inwestycji po wynajem i sprzedaż mieszkaniowych. Działamy na rynku od 2006 roku i znamy wszystkie jego zawiłości. Nasza firma to ponad 120 profesjonalistów zakochanych w swoim biznesie i ponad 2500 zadowolonych klientów! RITM to miejsce rozwoju zawodowego, osobistego i korporacyjnego każdego pracownika.

Witamy w naszym zespoledoświadczony analityk.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od co najmniej 1 roku,
  • silne zdolności analityczne : umiejętność interpretacji danych, identyfikowania trendów i wyciągania praktycznych wniosków,
  • obecność zaawansowanego praktycznego doświadczenia z SQL,
  • doświadczenie z API (ładowanie i przekształcanie danych z usług na spostrzeżenia i rekomendacje),
  • umiejętność wizualizacji danych i doświadczenie z platformami BI (Power BI/Tableau),
  • dogłębne zrozumienie zmiennych wpływających na rentowność produktu,
  • zrozumienie ogólnych zasad obsługi klientów z punktu widzenia celów biznesowych
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • być gotowym na wyjazdy służbowe w mieście Iwano-Frankiwsk

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie. Uzgadniane podczas rozmowy kwalifikacyjnej w oparciu o Twoje doświadczenie.
  • Grafik pracy: pon.-pt. w godzinach 9 - 18:00
  • Możliwość samochód Wierzymy w rozwój naszych pracowników i jesteśmy gotowi pomóc im w rozwoju zawodowym w naszej firmie.

Zadania:

  • Zapewnij wsparcie analityczne,
  • rozbuduj system raportowania,
  • posiadaj dane i spostrzeżenia firmy, stając się głównym punktem kontaktowym dla danych,< /li>< li>wizualizacja wskaźników wydajności za pomocą dashboardów, aby umożliwić użytkownikom końcowym podejmowanie decyzji w oparciu o dane,
  • identyfikowanie i obliczanie odpowiednich wskaźników KPI w celu monitorowania wydajności,
  • wykonywanie szczegółowych wskaźników analiza mająca na celu identyfikację trendów, wzorców i obszarów wymagających poprawy.

Poznałeś siebie! Nie zwlekaj! Zostaw swoje CV, a nasz rekruter wkrótce się z Tobą skontaktuje!

Lwów