Następna praca

Analityk projektu w Lemtrans, OOO

16 września

50 wyświetleń

Lemtrans, OOO

0 recenzji
Brak doświadczenia
Fastiv

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą „Fastiv Container Terminal”,Budujemy nowoczesny terminal kontenerowy, który zapewni pełen zakres usług logistycznych. Jest to 12 hektarów powierzchni użytkowej. Infrastruktura terminalowa, specjalistyczny sprzęt pozwolą na składowanie, przetwarzanie i dostarczanie każdego rodzaju ładunku zgodnie z potrzebami Klienta. Naszym klientom zaoferujemy niedrogie usługi regularnych pociągów kontenerowych łączących terminal z siecią innych terminali i port

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą „Fastiv Container Terminal”,

Budujemy nowoczesny terminal kontenerowy, który zapewni pełen zakres usług logistycznych. Jest to 12 hektarów powierzchni użytkowej.

Infrastruktura terminalowa, specjalistyczny sprzęt pozwolą na składowanie, przetwarzanie i dostarczanie każdego rodzaju ładunku zgodnie z potrzebami Klienta.

Naszym klientom zaoferujemy niedrogie usługi regularnych pociągów kontenerowych łączących terminal z siecią innych terminali i portów.

Zapraszamy do współpracy na stanowisku Analiza projektu

Przyszłe obowiązki:

  • Opracowanie wymagań dla placu budowy
  • Tworzenie podstawa geodezyjna.
  • Wydawanie punktów, osi i znaków dla wykonawców.
  • Kontrola geodezyjna wykonanych nawierzchni, konstrukcji i sieci oraz akceptacja projektów wykonawczych geodezyjnych od wykonawców.
  • Obróbka, powiązanie z projektem i analiza wyników skanowania laserowego powierzchni konstrukcyjnych.
  • Wykonanie badań kontrolnych gruntu, konstrukcji i sieci oraz porównanie z wykonawcami. Analiza i potwierdzenie zakresu rzeczowego robót wykonanych przez wykonawców w aktach robót wykonanych.
  • Prowadzenie rejestru badań geodezyjnych wykonawców i przechowywanie dokumentacji projektowej w systemie magazynowym.
>Wymagania wobec kandydata:

  • Zrozumienie podstawowych zasad zarządzania projektami.
  • ="font-weight: normal; Font-style: normal">Zrozumienie podstawowych zasad produkcji budowlanej.

  • Umiejętność komunikowania się oraz pisania jasnych i rozsądnych tekstów na tematy budowlane.

  • Możliwość pracy z programami do zarządzania harmonogramem (MS Project, Jira, Trello, MS Planner itp.)

  • Zrozumienie podstawowych zasad pracy i administracji MS Office 365.

  • < p style="font-weight: normal; Font-style: normal">Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami lub uczestnictwie w projektach budowlanych, w tym w planowaniu, organizacji i kontroli realizacji robót.

  • Pożądane jest posiadanie specjalistycznego wykształcenia w zakresie budownictwa, które zapewnia głębszą wiedzę z zakresu procesów i przepisów budowlanych.

Warunki pracy:

  • Urzędowe zatrudnienie;
  • Oficjalne wynagrodzenie
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia, dwa razy w miesiącu;
  • Pięciodniowy tydzień pracy od 8:00 do 17:00, sobota, niedziela. - weekendy.
  • Miejsce pracy: Fastów, terminal kontenerowy w pobliżu zakładów Torch i Parku Myronowskiego

Szczegółowo sprawdzamy każde otrzymane CV. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie otrzymałeś telefonu od przedstawiciela naszej Firmy, oznacza to, że w tej chwili nie możemy zaoferować Ci stanowiska odpowiadającego Twojemu doświadczeniu i kwalifikacjom. Twoje CV będzie w rezerwie kadrowej do czasu pojawienia się odpowiedniego wakatu.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Fastiv