Następna praca

Inżynier AI w Wise IT

3 września

26 wyświetleń

Wise IT

Wise IT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma Wise IT może poszczycić się fajnym, profesjonalnym zespołem, kompleksowym podejściem do rozwiązywania problemów klientów i kulturą korporacyjną.Usługi w chmurze są jednymi z najpopularniejsze obszary, w związku z którymi chcemy wzmocnić nasz zespół Cloud.Zadania:Opracowanie architektury rozwiązania, tworzenie dokumentacji projektowej i zadań technicznych, definiowanie i koordynacja wymagań technicznych do decyzji klienta Udział w obronie projektów i rozwiązań technicznych przed klientami P

Firma Wise IT może poszczycić się fajnym, profesjonalnym zespołem, kompleksowym podejściem do rozwiązywania problemów klientów i kulturą korporacyjną.
Usługi w chmurze są jednymi z najpopularniejsze obszary, w związku z którymi chcemy wzmocnić nasz zespół Cloud.

Zadania:

  • Opracowanie architektury rozwiązania, tworzenie dokumentacji projektowej i zadań technicznych, definiowanie i koordynacja wymagań technicznych do decyzji klienta
  • Udział w obronie projektów i rozwiązań technicznych przed klientami
  • Praca z produktami Google Cloud Platform i Amazon Web Services, prowadzenie demonstracji i testów dla klientów, zapewnienie wsparcia technicznego
  • Przygotowywanie prezentacji, udział w wydarzeniach marketingowych, prowadzenie webinarów na temat produktów Google Cloud Platform i Amazon Web Services, w celu promocji produktów na rynku
  • Wykorzystanie gotowych modeli AI/ML, w tym modeli wielkojęzykowych (LLM), do rozwiązywania różnych problemów biznesowych.
  • Integracja LLM i innych modeli uczenia maszynowego z istniejącymi systemami firmy usługi
  • Analiza danych i przygotowanie do wykorzystania w uczeniu maszynowym i modelach LLM.
  • Rozwój i wsparcie zautomatyzowanych potoków na potrzeby szkoleń, testowania i wdrażania LLM.
  • Rozwój i optymalizacja/udoskonalanie istniejących rozwiązań w oparciu o LLM i inne modele AI.
  • li>
  • Współpraca z innymi zespołami w celu integracji LLM z różnymi projektami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy komercyjnej z modelami LLM (na przykład OpenAI GPT, Gemini, CI6MTAxODU0MDl9" rel="nofollow noopener noreferrer" style="text-decoration: none" target="_blank"> PaLM 2 itp.) lub podobnych usług AI (TensorFlow, PyTorch, Vertex AI, AWS Bedrock).
  • Znajomość Pythona i/lub innych języków programowania stosowanych w AI/ML.
  • Zrozumienie podstawowych technik uczenia maszynowego, głębokiego uczenia się i statystyk.
  • Doświadczenie z danymi, w tym przetwarzaniem danych i przygotowaniem do szkolenia LLM.
  • Podstawowa wiedza z zakresu tworzenie i testowanie oprogramowania.
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi (np. AWS, GCP, Azure) będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji technicznej i komunikacji z międzynarodowymi współpracownikami.
  • Dostępność certyfikatów potwierdzających wiedzę techniczną będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie + stawka godzinowa za udział w projektach (stały poziom ustalany na rozmowie kwalifikacyjnej).
  • Możliwości rozwoju i wzrostu w firmie,Twoje inicjatywy i promocja Twoich pomysłów.
  • Praca w firmie o najwyższym statusie partnera Google Cloud Premier Partner.
  • Korporacyjna komunikacja mobilna.
  • Kursy języka angielskiego (w miarę potrzeb)
  • Dogodna lokalizacja biura (Peczersk), komfortowe miejsce pracy.
  • Ubezpieczenie medyczne po pomyślnym ukończeniu okresu próbnego.

Odwiedź nas:

Facebook www.facebook.com com/WiseITUkraine

LinkedIn www.linkedin.com/company/wiseitukraine

Instagram @wiseitukraine

Bądź mądry i dołącz do nas!

Kijów