Następna praca

Reaguj Native Developer (średni poziom) w Medoteka

3 września

32 wyświetlenia

Medoteka

Medoteka

0 recenzji
3000 - 3400$
Brak doświadczenia

3 września 2024 r React Native Developer (średni poziom) віддалено Stanowisko: React Native Developer (średni poziom) -Level) Firma: Medoteka  — ukraiński startup MedTech (Pre-Seed) O projekcie: Jesteśmy pionierskim startupem MedTech, którego celem jest stworzenie bezpiecznej platformy do przechowywania dokumentacji medycznej. Jesteśmy w fazie początkowej i naszym celem jest zbudowanie minimalnego opłacalnego produktu (MVP) dla platform iOS i Android. MVP będzie oparty na maksymalni

3 września 2024 r

React Native Developer (średni poziom)

віддалено

Stanowisko: React Native Developer (średni poziom) -Level)

Firma: Medoteka  — ukraiński startup MedTech (Pre-Seed)

O projekcie:

Jesteśmy pionierskim startupem MedTech, którego celem jest stworzenie bezpiecznej platformy do przechowywania dokumentacji medycznej. Jesteśmy w fazie początkowej i naszym celem jest zbudowanie minimalnego opłacalnego produktu (MVP) dla platform iOS i Android. MVP będzie oparty na maksymalnie 30 ekranach Figma, a backend zostanie opracowany przez innego inżyniera.

Kluczowe obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie MVP w oparciu o dostarczone projekty Figma i próbny backend.
  • Napisz i zoptymalizuj kod dla urządzeń Android i iOS przy użyciu React Native.
  • Współpracuj z inżynierem backendu, aby zapewnić bezproblemową integrację.
  • Weź udział w codziennych stand-upach i utrzymuj efektywną komunikację w zespole.
  • Pracuj niezależnie, jednocześnie tworząc środowisko zespołowe oparte na współpracy.

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych za pomocą Reaguj natywnie.
  • Wysoka biegłość w języku  React Native z głębokim zrozumieniem zasad programowania na urządzenia mobilne.
  • Możliwość przekształcenia projektów Figmy w funkcjonalny produkt od początku do końca.
  • Umiejętność samodzielnej pracy przy jednoczesnym utrzymaniu współpracy z zespołem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2 lub wyższym.
  • Lokalizacja: odległa (Ukraina)

Miło mieć:

    < li> Doświadczenie w zarządzaniu kompilacjami i przesyłaniu aplikacji do  App Store Connect i Konsoli Google Play .
  • Dobra znajomość  potoku CI/CD dla aplikacji mobilnych.
  • Pełne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych.
  • Znajomość baz danych (DB) dla lepszego zrozumienia i potencjalnej przyszłej skalowalności.

Harmonogram projektu:

  • 2-3 miesiące, z możliwością przedłużenia w razie potrzeby.

Informacje dodatkowe:

  • Brak śledzenia ekranu; ufamy, że skutecznie zarządzasz swoim czasem.