Lider zespołu ds. operacji reklamowych w Admixer Advertising

17 października

16 wyświetleń

Admixer Advertising

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Zadania:< li>Przywództwo zespołem: utworzenie i rozwój zespołu menedżerów AdOps, zapewniający efektywną interakcję z innymi działami firmy;Zarządzanie proces planowania i realizacji kampanii reklamowych: koordynacja prognoz dostępnych zapasów i KPI, organizacja procesu terminowego i prawidłowego uruchamiania kampanii reklamowych, kontrola nad ich optymalizacją w celu zapewnienia spełnienia założonego celu cele;Analityka i raportowanie: zbieranie, analiza i wizualizacja danych o efektywności kamp

Zadania:

    < li>Przywództwo zespołem: utworzenie i rozwój zespołu menedżerów AdOps, zapewniający efektywną interakcję z innymi działami firmy;
  • Zarządzanie proces planowania i realizacji kampanii reklamowych: koordynacja prognoz dostępnych zapasów i KPI, organizacja procesu terminowego i prawidłowego uruchamiania kampanii reklamowych, kontrola nad ich optymalizacją w celu zapewnienia spełnienia założonego celu cele;
  • Analityka i raportowanie: zbieranie, analiza i wizualizacja danych o efektywności kampanii reklamowych, przygotowywanie raportów dla klientów i wewnętrznych use;
  • Systematyzacja i automatyzacja: opracowanie reguł i zasad współdziałania pomiędzy jednostkami;
  • Wsparcie techniczne: monitorowanie nieprzerwanej pracy systemu, identyfikacja i ułatwianie eliminacji problemów technicznych, testowanie aktualizacji Admixer Network, wraz z dalszym szkoleniem menadżerów AdOps i zespołów Client Services; li>
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań: badania istniejących rozwiązań i narzędzi technologicznych, monitorowanie powstawania nowych, rozwój i inicjatywa we wdrażaniu innowacji;
  • Interakcja z klientami: zaangażowanie w komunikację z agencjami reklamowymi (jeśli jest to konieczne i inicjowane przez Lidera Zespołu Account Managerów).

  • Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Dogłębne zrozumienie marketingu cyfrowego, praktyczne doświadczenie w pracy z systemami programmatic (planowanie, uruchomienie, optymalizacja RK);
    • Znajomość i zrozumienie zasad działania ekosystem programistyczny (komponenty, uczestnicy i algorytmy interakcji między nimi, metody monetyzacji, rodzaje transakcji itp.);
    • Pewny użytkownik Google Looker Studio i Power BI;
    • Wysoki poziom odpowiedzialności, analityczny sposób myślenia;
    • Umiejętność pracy w zespole, cechy przywódcze - doświadczenie w zarządzaniu 2-osobowym zespołem.

    Będzie plusem:

    • Zrozumienie działania Google Ads, Facebook Business Manager;
    • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami śledzącymi Gemius, Campaign Manager, IAS, MOAT itp.

    Oferujemy Państwu:

    • dołącz do naszego profesjonalnego, zgranego zespołu;
    • format pracy zdalnej lub pracuj w biurze — przytulne i wygodne biuro 10 minut od stacji kolejowej Łukjanivska;
    • 8-godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku;
    • rozwój osobisty, mentoring i szkolenia, bo ważne jest dla nas, abyś rozwijał siebie, a wraz z nim zespół;
    • li>
    • rekompensata kosztów opieki medycznej.

Kijów