Następna praca

Tim lód maszyn budowlanych w Talent Hub

17 października

15 wyświetleń

Talent Hub

Talent Hub

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Wymagania:- wykształcenie techniczne wyższe lub średnie specjalne- pomyślne doświadczenie w pracy przy zakupie lub sprzedaży budownictwa lub specjalnego. techniki od 1 roku- znajomość i skuteczne stosowanie technik i metod sprzedaży- umiejętność szybkiego i jakościowego analizowania i przetwarzania dużych zbiorów danych- udane doświadczenie w negocjacjach- doświadczenie w zawieranie umów, wsparcie i kontrola realizacji umów w całości- doskonała znajomość głównych podzespołów i budowy maszyn budo

Wymagania:
- wykształcenie techniczne wyższe lub średnie specjalne
- pomyślne doświadczenie w pracy przy zakupie lub sprzedaży budownictwa lub specjalnego. techniki od 1 roku
- znajomość i skuteczne stosowanie technik i metod sprzedaży
- umiejętność szybkiego i jakościowego analizowania i przetwarzania dużych zbiorów danych
- udane doświadczenie w negocjacjach
- doświadczenie w zawieranie umów, wsparcie i kontrola realizacji umów w całości
- doskonała znajomość głównych podzespołów i budowy maszyn budowlanych (preferowana)
- pewny użytkownik komputera PC: MS Office
- znajomość 1C (preferowane)

Zadania:
- opracowywanie polityki handlowej kierunku produktowego
- ustalanie cen
- planowanie i realizacja KPI
- rozwój baza klientów
- opracowywanie i realizacja działań marketingowych
- sprzedaż specjalnego sprzętu budowlanego
- komunikacja z klientami, dostawcami
- przygotowanie i zawieranie umów, obsługa umowy do strony w pełni spełniają warunki
- zarządzanie relacjami z klientami, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
- badanie rynku, monitorowanie konkurencji

Oferujemy:
- Konkurencyjny system wynagrodzeń i premii;
- Oficjalny pakiet pracowniczy i socjalny;
- Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i kariery;
- Praca w innowacyjnej i dynamicznej firmie.
- Przyjazna atmosfera i profesjonalny zespół;
- Udział w ciekawych projektach i szkoleniach;
- Biuro z wiatą, generatorem i internetem.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV już teraz!

Kijów