Następna praca

Księgowy w JustMarkets Tech

23 września

20 wyświetleń

JustMarkets Tech

0 recenzji
Brak doświadczenia

Szukamy księgowego, który dołączy do naszego zespołu w naszym biurze w Limassol na Cyprze.W tej roli będziesz w centrum naszych operacji finansowych, pomagając nam w ekspansji na nowy rynek i wzmacnianiu naszych istniejących struktur .Dołącz do nas, aby wziąć udział we wdrażaniu i automatyzacji nowych procesów, odkrywać obszary rozwoju z możliwością zdobycia nowych umiejętności, ściśle współpracować z mentorem i skorzystaj z kompleksowego planu adaptacji.Odkryj możliwości w JustMarkets i zostań

Szukamy księgowego, który dołączy do naszego zespołu w naszym biurze w Limassol na Cyprze.

W tej roli będziesz w centrum naszych operacji finansowych, pomagając nam w ekspansji na nowy rynek i wzmacnianiu naszych istniejących struktur .

Dołącz do nas, aby wziąć udział we wdrażaniu i automatyzacji nowych procesów, odkrywać obszary rozwoju z możliwością zdobycia nowych umiejętności, ściśle współpracować z mentorem i skorzystaj z kompleksowego planu adaptacji.

Odkryj możliwości w JustMarkets i zostań częścią naszego zespołu profesjonalistów!

Zadania:

  • Regularne wyświetlanie transakcji biznesowych spółek cypryjskich w systemach księgowych
  • Przygotowywanie raportów dotyczących podatku VAT, podatku dochodowego i innych rozliczeń podatkowych wraz z raportowaniem regulacyjnym
  • Obliczanie i przygotowywanie raportów płacowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Zbieranie, weryfikacja, konsolidacja informacji i dokumentów dotyczących wydatków korporacyjnych
  • Współpraca z międzynarodowe systemy płatności, opłacanie faktur i inne płatności

Wymagania:

  • Ponad 3 lata praktycznego doświadczenia w księgowości na Cyprze, w szczególności z podatkiem VAT (obowiązkowe)
  • Doświadczenie w pracy z programami księgowymi (1C, SAP, Microsoft Dynamics itp.)
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, pewna siebie obsługa arkuszy kalkulacyjnych
  • Poziom języka angielskiego średniozaawansowany< /li>
  • Odpowiedzialność, umiejętność gry w zespole, orientacja na wyniki, rozwinięte zdolności logiczne i analityczne, dbałość o szczegóły, samodzielność w podejmowaniu decyzji, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
  • Gotowość do relokacji na Cypr

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i rozwoju zawodowego
  • 21 dni płatnego urlopu rocznie
  • 10 dni płatnego zwolnienia lekarskiego rocznie
  • Święto państwowe zgodnie z cypryjską listą świąt państwowych
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Rekompensata za kształcenie zawodowe, naukę języka angielskiego
  • Rekompensata za abonament sportowy lub sprzęt sportowy< /li>