Następna praca

Konsultant SAP w Kontinental Farmerz Grup

23 September

15 wyświetleń

Kontinental Farmerz Grup

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Continental Farmers Group to ukraińska firma, lider w branży rolniczej! Działamy na terenie zachodniej Ukrainy, uprawiamy 195 tys. hektarów, a w naszym zespole zrzeszamy około 2,5 tys. specjalistów w tej dziedzinie!Zaprasza Konsultanta SAP do dołączenia do zespołu kierownictwo zespołu ProdukcjaGłówne obowiązki:Udział we wdrażaniu, rozwoju i wsparciu dużego projektu transformacyjnego wdrożenia SAP Rozwiązania S4/HANA, SAC, IBP i inne.Koordynacja i udział w procesach projektowania i rozwoju rozwią

Continental Farmers Group to ukraińska firma, lider w branży rolniczej! Działamy na terenie zachodniej Ukrainy, uprawiamy 195 tys. hektarów, a w naszym zespole zrzeszamy około 2,5 tys. specjalistów w tej dziedzinie!

Zaprasza Konsultanta SAP do dołączenia do zespołu kierownictwo zespołu Produkcja

Główne obowiązki:

  • Udział we wdrażaniu, rozwoju i wsparciu dużego projektu transformacyjnego wdrożenia SAP Rozwiązania S4/HANA, SAC, IBP i inne.
  • Koordynacja i udział w procesach projektowania i rozwoju rozwiązań SAP S/4HANA, SAC specjalistycznych rozwiązań dodatkowych w terenie.
  • Uczestnictwo w tworzeniu zespołu składającego się z aktualnych specjalistów i analityków IT, przedstawicieli biznesu i konsultantów zewnętrznych w swojej dziedzinie.
  • Koordynacja, wsparcie i akceptacja wyników pracy konsultantów zewnętrznych w ramach realizacji projektu.
  • Udział w badaniach biznesowych i analizach procesów, przeprowadzanie analiz fit-gap i sesji fit-to-standard.
  • Określanie architektury i modeli procesów w SAP pod tym kątem.< /li>
  • Integracja komponentów SAP w tym kierunku z głównymi modułami SAP S4/HANA, SAC, IBP, Ariba i systemami non-SAP
  • Testowanie wdrożonych rozwiązań i rozwoju.
  • < li>Wsparcie kluczowych użytkowników, komunikacja z użytkownikami.
  • Organizacja i udział w szkoleniach użytkowników, przygotowanie instrukcji obsługi.

Wymagania:< /p>

  • Zrozumienie architektury systemu SAP i jego komponentów, w tym produktów chmurowych i on-prem.
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wdrażania takich komponentów/modułów/systemów SAP jak SAP S4/HANA PP/DS, QM i SAP Farming firmy Vistex, a także SAP IBP.
  • Udział we wszystkich etapach wdrażania rozwiązań SAP i określonych komponentów jako konsultant.
  • < li>Zrozumienie i najlepiej doświadczenie z RISE z pakietami usług SAP.
  • Zrozumienie metodologii SAP Activate, rozwoju i wsparcia aplikacji SAP; Rozumienie i umiejętność pracy z narzędziami SAP ALM, SAP Signavio.
  • Umiejętność określenia potrzeb i wymagań Biznesu oraz przekształcenia ich w rozwiązania projektowe i specyfikacje techniczne;
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym i wyższym.

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie;
  • konkurencyjne wynagrodzenie poziom;
  • Wewnętrzne kursy języka angielskiego;
  • Korporacyjna komunikacja mobilna;
  • Możliwość wzrostu, szkoleń i rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i spełniasz kluczowe wymagania - prześlij swoje CV!

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę w ramach obowiązujących przepisów prawa Ukraina.

Informujemy, że informacja zwrotna o wynikach rozpatrzenia CV przekazywana jest w ciągu dwóch tygodni w przypadku pozytywnej decyzji w sprawie Twojej kandydatury.

W przypadku odrzucenia CV CV na zadeklarowany wakat, wpisujemy je do rezerwy personelu zewnętrznego firmy i możemy wrócić do rozpatrzenia, ponieważ tylko my będziemy mieli odpowiedni wakat.

Kijów