Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

WordPress fullstack developer (middle) w Already Media

Opublikowano ponad 30 dni temu

225 wyświetleń

5 aplikacji   1 odpowiedź

0 recenzji
Elena
Elena
Rekruter
1500 - 2000$
1.5 roku
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Już Media to międzynarodowy zespół w dziedzinie igamingu, posiadający ogromną wiedzę w tworzeniu i promowaniu witryn z recenzjami na rynku. Aktywnie się rozwijamy, rozwijamy i wkraczamy na nowe obszary geograficzne. Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego programisty WordPress, chcącego rozwijać się w tym obszarze.

Wymagania

!Koniecznie:

- Doskonała znajomość HTML5, CSS3, JS (VanillaJS), PHP 7.4+

- Dobra znajomość Wordpressa + ACF

- Umiejętność pisania kompetentnego i czystego kodu, który można łatwo skalować

- HTML5 (układ semantyczny)

- CSS3 (Scss, Bootstrap, którego nie używamy, Pixel-perfect, Flex, Grid, animacje CSS, BEM, wykorzystanie Gulp/Webpack i ich konfiguracja)

- JS (VanillaJS, zrozumienie DOM, możliwość manipulowania DOM)

-Zaawansowane pola niestandardowe

- Doświadczenie z systemami kontroli wersji (GIT)

Obowiązki

- Układ stron internetowych lub poszczególnych modułów z wykorzystaniem układów Figma (około 30% zadań na froncie/70% na backendzie)

- Tworzenie nowych skomplikowanych witryn na WordPress i modyfikacja istniejących

- Rozwój komponentów i modułów, modyfikacja standardowej funkcjonalności

- Poprawki błędów Walidatora W3C

Warunki pracy

- Konkurencyjne wynagrodzenia powiązane z kursem dolara

- Praca zdalna, elastyczne poranki/wieczory

- Zajęcia korporacyjne w internetowej szkole języka angielskiego SkyEng

- Zwrot kosztów leczenia

- Rekompensata za wydatki sportowe

- Prezenty na urodziny i ważne wydarzenia

- Pracę w fajnym zespole profesjonalistów!

Specjalizacje: WordPress

1.5 roku