Następna praca

Wordpress Full-Stack Developer w Ambiweb.co

24 kwietnia

43 wyświetlenia

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Liliya K
Liliya K
Founder
2 lata
Lwów
Upper Intermediate
Praca zdalna
Freelance

Przetłumaczone przez Google

Pełny programista WordPress

O nas:

Jesteśmy nowo powstałą agencją zajmującą się dostarczaniem stron internetowych tworzonych na zamówienie, głównie na platformie WordPress. Poszukujemy ambitnego i zmotywowanego programisty Full Stack ze zmysłem biznesowym, który dołączy do naszego zespołu.

Kluczowe Obowiązki:

  • Tworzenie stron WordPress w oparciu o Figmę.
  • Zoptymalizuj działanie serwisu i jego bezpieczeństwo.
  • Współpracuj podczas sesji burzy mózgów, aby przedstawiać pomysły na rozwój agencji.
  • Angażuj się w skuteczną komunikację z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i zapewnić rozwiązania techniczne.
  • Projekty wniosków i dokumentacji projektowej w celu nakreślenia zakresów projektu i rezultatów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu stron WordPress.
  • Umiejętność programowania front-end (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery).
  • Dobra znajomość architektury i estetyki stron internetowych.
  • Umiejętność tworzenia back-endu (wtyczki WordPress, integracja, API).
  • Doświadczenie z dodatkami WooCommerce i WooCommerce oraz interfejsami API innych firm (Rest API).
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych.
  • Doświadczenie w tworzeniu witryn wielojęzycznych.
  • Znajomość podstaw SEO i wtyczek SEO WordPress.

Dodatkowe cechy:

  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Pozytywne nastawienie, ciekawość i chęć nauki.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i przejmowania odpowiedzialności za projekty.
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest koniecznością.

Kluczowe umiejętności:

  • Ekspertyza w zakresie rozwoju WordPressa.
  • Umiejętności programistyczne front-end i back-end.
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne.
  • Proaktywne podejście i pasja przyczyniania się do rozwoju nowej agencji.
  • Świadomość biznesowa i zainteresowanie strategicznymi aspektami rozwoju biznesu.

Specjalizacje: WordPress
Słowa kluczowe: Wordpress

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Lwów
Freelance