Premia za zatrudnienie: 260$ - 340$

Następna praca

WordPress Developer w Alli Interactive

Opublikowano ponad 30 dni temu

190 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

Alli Interactive
Marketing firm
0 recenzji
Olga Duzhak
Olga Duzhak
Recruiter
2600 - 3400$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Nasza wielokrotnie nagradzana firma internetowa (z siedzibą w USA) poszukuje energicznego programisty WordPress (z ponad 5-letnim doświadczeniem), którego celem jest rozwój i bycie częścią świetnego zespołu. Obsługujemy specjalnie zaprojektowane witryny i narzędzia b2b i non-profit w WordPress. Wierzymy w oprogramowanie open source i mamy wiele dużych organizacji non-profit, które na dobre zmieniają świat.

Codzienne obowiązki

  • Ulepszaj i aktualizuj wiele istniejących witryn WordPress, dobrze rozumiejąc rdzeń WordPress, aby manipulować stronami i komponentami administracyjnymi (back-end) i motywami (frontend).
  • Budowanie stron docelowych z gotowych projektów Figmy.
  • Utrzymuj wiele aktualizacji zabezpieczeń, frameworków i wtyczek witryn internetowych i aplikacji internetowych w oparciu o listy kontrolne.
  • Twórz i rozwijaj nowe witryny wraz z innymi członkami zespołu.

Doświadczenie i wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia, w tym ACF, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na konwersację oraz umiejętność komunikacji w zespole
  • Korzyści obejmują wspieranie Twojego stylu życia, wyjazdy firmowe (i nie zawsze służbowe), niezłe wynagrodzenie i wiele więcej.

Aplikować

Prosimy o podanie przykładów prac oraz linków do CV lub GitHuba. Na tym stanowisku wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Specjalizacje: WordPress
Słowa kluczowe: JavaScript, HTML5, JQuery, CSS3, acf