Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 150$ - 200$

WordPress Developer w Wildix

Opublikowano ponad 30 dni temu

606 wyświetleń

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Wildix
Wildix
Product / Telecom
0 recenzji
Maria Belonozhko
Global Recruitment Manager at Wildix
1500 - 2000$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Wildix to pierwszy w 100% bezpieczny, łatwy w użyciu, profesjonalny internetowy system UC&C. Wildix to międzynarodowa firma opracowująca rozwiązania dla komunikacji biznesowej, specjalizująca się w produktach VoIP, Unified Communications i rozwiązaniach WebRTC.

Wildix, największy europejski dostawca UCaaS w zestawieniu Gartner® Magic Quadrant™ na rok 2021.

Firma działa na rynku europejskim i amerykańskim, posiada centrum badawczo-rozwojowe w Odessie oraz biura sprzedaży we Włoszech, Francji, Niemczech, Holandii i USA.

Naszą misją jest ułatwienie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej między firmami a ich klientami z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem przeglądarek internetowych i aplikacji oraz zwiększenie ich produktywności i zwiększenie wydajności.

Wildix poszukuje programisty WordPress z ponad 5-letnim doświadczeniem.

Będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie nowych funkcji i funkcjonalności. Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa oraz zarządzanie wszystkimi technicznymi aspektami WordPressa.

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych funkcji WordPress, utrzymanie aktualizacji i bezpieczeństwo witryn firmowych.

Twoje umiejętności:

Ponad 5 lat doświadczenia z WordPress

Dobre zrozumienie bezpieczeństwa i zgodności

Zrozumienie struktury szablonu WP, ekosystemu WP

Doświadczenie w tworzeniu motywów WordPress od podstaw

Doświadczenie w tworzeniu wtyczek WordPress

Zrozumienie, jak działa hosting WordPress

Znajomość procesów transferu witryn i baz danych (FTP/phpMyAdmin/SSH itp.)

Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery

Znajomość optymalizacji SEO

Dobry angielski (B2)

Dobre umiejętności komunikacyjne

Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie

Będzie to plus:

Znajomość Elementora

Doświadczenie w Salesforce/Pardot

Twoje obowiązki:

Administrowanie i utrzymywanie bezpiecznych instalacji WordPress na stronach firmowych

Rozwijaj nowe funkcjonalności zintegrowane z backendem WordPress

Sprawdź i popraw wydajność stron internetowych (optymalizacja szybkości i SEO)

Twórz nowe układy stron i wstawiaj nową zawartość

Oferujemy:

Praca w międzynarodowej firmie

Godziny pracy (9:00-18:00 lub 10:00-19:00)

Możliwości rozwoju kariery

Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

kursy angielskiego

Pokrycie kosztów certyfikacji i konferencji IT

Możliwa zdalna współpraca

Specjalizacje: WordPress
Słowa kluczowe: Wordpress