Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

ВЧ інженер & RF інженер w FOP Lavriv O.I.

Opublikowano ponad 30 dni temu

118 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

FOP Lavriv O.I.
0 recenzji
Olga
Olga
IT-recruiter
Więcej niż 3 lata
Iwano-Frankiwsk
Pre-Intermediate

Przetłumaczone przez Google

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera od 3 lat.
  • Dogłębna wiedza z zakresu projektowania zakresu RF do 6 GHz.
  • Biegła znajomość oprogramowania ANSYS HFSS, CST, AWR lub innego oprogramowania do modelowania CAD.
  • Doświadczenie w projektowaniu odbiorników i nadajników radiowych o mocy do 50 W.
  • Projektowanie urządzeń antenowo-zasilających różnego typu.
  • Doświadczenie w obliczaniu i projektowaniu filtrów mikrofalowych (dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy, środkowoprzepustowy).
  • Umiejętności projektowania mieszadeł HF.
  • Umiejętność obsługi urządzeń mikrofalowych (VNA, SA, itp.).
  • Doświadczenie w projektowaniu fazowanych układów antenowych.

Raczej:

  • Doświadczenie w projektowaniu anten fazowanych i ich wejściowej części analogowej
  • Znajomość specyfiki przetwarzania sygnałów na postać cyfrową
  • Znajomość cech dalszego cyfrowego przetwarzania sygnałów, zwłaszcza dla siatek fazowanych

Obowiązki:

  • Zarządzanie laboratorium mikrofalowym
  • Przeprowadzanie testów i debugowania urządzeń mikrofalowych w laboratorium
  • Testowanie urządzeń mikrofalowych na stanowisku testowym
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań systemowych
  • Projektowanie urządzeń mikrofalowych (wzmacniacze, miksery, filtry, odbiorniki, nadajniki, systemy antenowe itp.)

Firma oferuje:

  • Projekty długoterminowe.
  • Pomoc w przeprowadzce.
  • Płatność mieszkaniowa.
  • Rezerwacja z poboru.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i wiedzy.

Rodzaj zatrudnienia:

  • Pełny etat.

Specjalizacje: C / C++ / Embedded
Słowa kluczowe: engineer, senior, Radio Frequency Engineer, RF, ВЧ