Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

UX/UI Senior/Middle Designer w Solar Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

989 wyświetleń

24 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
2 lata
Odesa
Intermediate

Pozdrowienia z Solar Digital! Poszukujemy kreatywnego projektanta interfejsów, który jest pasjonatem swojej pracy. Nasz zespół współpracuje z międzynarodowymi klientami i pomaga stworzyć unikalne doświadczenie użytkownika produktu.

Pozdrowienia z Solar Digital!

Poszukujemy kreatywnego projektanta interfejsów, który jest pasjonatem swojej pracy. Nasz zespół współpracuje z międzynarodowymi klientami i pomaga stworzyć unikalne doświadczenie użytkownika produktu. Nasz przyszły projektant opracuje projekty stron internetowych, produktów SaaS, aplikacji mobilnych, a także ważnych społecznie projektów promocyjnych!

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:

— masz ponad 4-letnie doświadczenie w projektowaniu UI;

— pracujesz z Figmą;

— masz doświadczenie w tworzeniu projektów UX dla Web i Mobile;

— znasz główne trendy projektowania UI;

— rozumiesz logikę projektowania systemów i doświadczenie ich tworzenia;

— wiesz, jak tworzyć interaktywne layouty;

— posiadasz kreatywne i zorientowane na wyniki myślenie analityczne;

— znasz język angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

To również niesamowite, jeśli:

— masz doświadczenie w pracy z After Effects i Lottie;

— masz doświadczenie w pracy przy projektach logistycznych.

Twoje przyszłe zadania:

— projektowanie stron internetowych, projektowanie mobilne; Kreatywny design;

— prezentacja rozwiązań projektowych;

— komunikacja z klientem w celu zapewnienia jakości produktu końcowego;

Oferujemy:

— możliwość pracy zarówno w biurze, jak i zdalnie

— elastyczny grafik pracy: od 08:00 do 11:00 do 17:00 do 20:00

— płatne oficjalne weekendy, święta i dni chorobowe

— środowisko wysoko wykwalifikowanych projektantów

— możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

— Kursy języka angielskiego

— możliwość dodatkowych kursów (po 6 miesiącach pracy)

— wesoły, młody i ambitny zespół

Słowa kluczowe: designer, senior/middle, ux/ui

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Odesa