Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

UX/UI Designer Product Designer w Dmytro Larchenko

Opublikowano ponad 30 dni temu

1026 wyświetleń

16 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Dmytro Larchenko
IT Recruiter
Więcej niż 3 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Transcenda, firma świadcząca usługi inżynieryjne, poszukuje teraz Projektanta Produktu dla klienta z USA.

Musi mieć

Doświadczenie w tworzeniu szkieletów i prototypów zgodnie z potrzebami klientów.

Twórz piękne koncepcje wizualne dla produktów wewnętrznych i klientów.

Umiejętność planowania i prowadzenia badań użytkowników oraz analizy konkurencji.

Umiejętność zrozumienia specyfikacji produktu i psychologii użytkownika.

Określ architekturę informacji i stwórz przepływy aplikacji.

Przeprowadzaj testy koncepcji i użyteczności oraz zbieraj informacje zwrotne.

Twórz historie użytkowników, persony i scenorysy.

Współpracuj z inżynierami, aby stworzyć intuicyjne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie.

Promuj i ustanawiaj procesy projektowe w organizacji.

Jako plus

Znajomość HTML/CSS; JavaScript to plus.

Licencjat z projektowania, informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedziny.

Kluczowe Obowiązki

Prowadź projekty klientów przy zachowaniu pozytywnych relacji, wspierając zespół.

Twórz proste i intuicyjne środowiska użytkownika i interfejsy użytkownika dla projektów klientów.

Wkład w kulturę firmy poprzez pozytywne nastawienie i podejście do własności.

Specjalizacje: UI/UX Design
Słowa kluczowe: product designer, design