Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Unreal Engine Developer w ANVI

Opublikowano ponad 30 dni temu

632 wyświetlenia

6 aplikacji   1 odpowiedź

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
Sofiia
Sofiia
IT recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego programisty Unreal Engine, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu na pełen etat, zdalnie. Jako programista Unreal Engine będziesz odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu rozgrywki i technicznych aspektów naszych projektów. Twoja wiedza we wdrażaniu logiki rozgrywki, zdolności bohaterów, systemów umiejętności i sieci przyczyni się do sukcesu naszych gier.

Obowiązki:

  • Zaimplementuj skomplikowaną logikę rozgrywki, w tym zdolności bohaterów i systemy umiejętności, wykorzystując system zdolności rozgrywki (GAS).
  • Identyfikuj i proponuj ulepszenia zarówno ogólnych, jak i technicznych przepływów pracy w celu zwiększenia wydajności i jakości.
  • Zapewnij wydajność systemów doświadczenia, optymalizując je pod kątem płynnej rozgrywki.
  • Ściśle współpracuj z projektantami, artystami i członkami zespołu produkcyjnego, aby opracować skuteczne rozwiązania inżynieryjne spełniające wymagania projektu.
  • Dostarczaj danych wejściowych do szacunków projektu i współuczestniczyj w podziałach zadań, aby ułatwić planowanie i realizację projektu.

Wymagania:

  • Posiadaj co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia jako inżynier ds. rozwoju gier, programista Unreal lub na porównywalnym stanowisku.
  • Wykazać silne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne, ze zdolnością do rozwiązywania złożonych problemów.
  • Biegła umiejętność pracy z systemem zdolności rozgrywki (GAS) w celu wdrożenia mechaniki dynamicznej rozgrywki.
  • Doświadczony w tworzeniu systemów rozgrywki wieloosobowej i dobrze zorientowany w koncepcjach sieciowych.
  • Umiejętność analizy wydajności i optymalizacji kodu w celu zapewnienia optymalnej wydajności gry.
  • Potrafi podzielić zadania wysokiego poziomu na mniejsze, wykonalne zadania i zapewnić dokładne szacunki czasu.
  • Wykazuj entuzjazm i proaktywne podejście, wykazując duże zainteresowanie wnoszeniem wkładu w naszą ugruntowaną i dobrze prosperującą firmę.
  • Posiadają doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy w języku angielskim, umożliwiające efektywną pracę zespołową i koordynację projektów.
  • Znajomość programowania w języku C++ jest koniecznością.

Jeśli jesteś zapalonym programistą Unreal Engine z dużym doświadczeniem w tworzeniu gier i chcesz przyczynić się do dynamicznego zespołu, zachęcamy do aplikowania. Dołącz do nas, aby tworzyć wciągające i innowacyjne gry, pracując zdalnie w pełnym wymiarze godzin.

Specjalizacje: C / C++ / Embedded
Słowa kluczowe: C++, Unreal Engine, GAS