Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

UI/UX Designer w Karyna Yeremeieva

Opublikowano ponad 30 dni temu

436 wyświetleń

15 aplikacji   2 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Agencja outsourcingowa UI/UX potrzebuje projektanta UI/UX. Być może szukamy właśnie Ciebie 🤫. No cóż, trochę o nas - zajmujemy się pełnym cyklem projektowania dla startupów Fintech i SaaS z USA.

Twoje zadania na stanowisku UI/UX Designer:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji webowych i mobilnych (od podstaw i istniejących produktów);
  • Rozwój kreatywnych pomysłów i koncepcji;
  • Współpraca z zespołem inżynierów i projektantów przy wdrażaniu komponentów i zasobów interfejsu użytkownika;
  • Zaproponuj ulepszenia i nowe rozwiązania dla produktu klienta, jeśli je zauważysz;
  • Prezentuj rozwiązania projektowe klientowi i wprowadzaj zmiany w układzie w oparciu o opinie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Ponad 1-letnie doświadczenie w projektowaniu UI/UX, zrozumienie metodologii i procesów (portfolio potwierdzające to doświadczenie);
  • Doświadczenie w projektowaniu narzędzi do wizualizacji danych: wykresy, mapy, infografiki;
  • Zrozumienie kompozycji, układu, siatki, typografii, koloru i wpływu tych elementów na projekt;
  • Zrozumienie faz projektowania skoncentrowanego na człowieku, projektowania i rozwoju interfejsu użytkownika oraz współczesnych konwencji projektowania interfejsów użytkownika;
  • Znajomość narzędzi do prototypowania takich jak Figma lub podobnych;
  • Jasna umiejętność przekładania wymagań funkcjonalnych na makiety;
  • Automotywacja i zarządzanie czasem;
  • Doświadczenie w zakresie wytycznych dotyczących interfejsu ludzkiego;
  • Znajomość zasad adaptacyjnego Web, Mobile-first, podstaw UX/UI;
  • Bądź świadomy najnowszych trendów w projektowaniu stron internetowych;
  • Angielski — średniozaawansowany.

Korzyści:

  • Indywidualny plan rozwoju (kariery) od 1 dnia po okresie onboardingu;
  • Przegląd wynagrodzeń co 6 miesięcy w oparciu o ukończenie IDP;
  • 14-20 dni w roku Płatny urlop;
  • Polityka urlopów ruchomych — możesz wybrać, które święta chcesz rozpoznawać na podstawie swojej lokalizacji;
  • 10 dni w roku Dni chorobowe;
  • Dodatkowe 14 dni chorobowych rocznie w przypadku COVID lub urazu;
  • 50% wynagrodzenia za pracę lub inne wynagrodzenie w miejscu pracy;
  • 50% rekompensaty za zajęcia z języka angielskiego;
  • 20 dolarów Rekompensata sportowa;
  • W pełni zdalne środowisko;
  • Prawdziwa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym dzięki 40-godzinnemu tygodniowi pracy;
  • Społeczność z takim wsparciem, jakiego pragnie twoje serce;
  • Przyjazny dla LGBTQ+;
  • Elastyczna polityka czasu osobistego.

Specjalizacje: UI/UX Design

Przetłumaczone przez Google

1 rok