Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Team Lead Media Buyer w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

301 wyświetlenie

1 aplikacja   1 odpowiedź

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Nasz projekt wzmacnia zespół i teraz szukamy Team Lead Media Buyer, który weźmie odpowiedzialność za pracę zespołową i ekstrakcję ruchu dla naszego programu partnerskiego. Tworzymy 4 zespoły, które będą pracować z różnymi rodzajami - FB, UAC, PPC itp. Jeśli są jakieś gotowe zespoły, prosimy o zgłaszanie się!

Obowiązki

- Budowanie zespołu i tworzenie infrastruktury

- Zarządzanie zespołem, budowanie i optymalizacja procesów biznesowych

- Wyszukiwanie, testowanie i skalowanie pakietów

- Praca ze źródłami ruchu w celu arbitrażu

- Motywowanie zespołu do osiągania KPI

- Dzienne i tygodniowe raporty z postępów

Lista kontrolna

Muszę mieć:

- Angielski średniozaawansowany

- Praca z dużymi rynkami

- Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

- Znajomość FB i/lub Google/in-app/ UAC

- Znajomość narzędzi arbitrażowych

- Udowodniony udany przypadek hazardu

- Doświadczenie w arbitrażu drogowym od 3 lat (tylko hazard)

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem 5 lub więcej osób

Opcjonalny:

Brak wymagań

Warunki pracy

Oferujemy:

- Zdalna lokalizacja lub jedno z 7 biur na całym świecie: od Rygi po Kapsztad

- Duży i potężny zespół

- Nieograniczony budżet

- Możliwość wpływania na wszystkie etapy lejka

- Bonusy dla graczy

- Odpowiednie kierownictwo i współpracownicy, z którymi nie tylko fajnie się pracuje :)

- 9 marek własnych i możliwość rozwoju w ramach produktu

- Rekompensata za szkolenie

Etapy wywiadu

Wstępne badania przesiewowe

Wywiad techniczny

Wywiad z CMO i kierownikiem działu rekrutacji

Oferta pracy

Specjalizacje: Marketing, Sales
Słowa kluczowe: Marketing, Sales, remote, media buyer