Premia za zatrudnienie: 150$

Następna praca

System Engineer/DevOps w Job Advice Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

861 wyświetlenie

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Job Advice Agency
Internet-tehnologii
0 recenzji
Anna
Anna
IT Recruiter
1000 - 1500$
2 lata
Kijów
Nie jest biegły
Pełny etat
Praca zdalna

Bank, który znajduje się w TOP-20 instytucji finansowych Ukrainy, poszukuje DevOps. Podstawowe wymagania: - doświadczenie zawodowe 2 lata lub więcej; - doświadczenie w administracji Linuksem, VmWare. Oferujemy: Oficjalne zatrudnienie, urlop 24 dni kalendarzowe, zwolnienie lekarskie, rezerwację z serwisu.

🔎 Bank, który znajduje się w gronie TOP-20 instytucji finansowych Ukrainy, poszukuje DevOps.

Pozycja dla ukraińskiego banku komercyjnego, założonego w 1993 roku, który pod względem aktywów należy do TOP-20 instytucji finansowych Ukrainy.

Nasz partner świadczy pełen zakres usług bankowych dla osób prywatnych oraz firm korporacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem sektora rolnego. Wiarygodność banku i skuteczność jego działań potwierdzają autorytatywne agencje ratingowe i są uznawane przez środowisko biznesowe.

⭐️ Zadania stanowiska:

Udział w projektach rozwoju aplikacji biznesowych w zakresie debugowania i instalacji infrastruktury IT oraz komponentów systemowych.

⭐️ Główne obowiązki funkcjonalne:

- Rozwój architektury systemów informatycznych;

- Rozwój infrastruktury sieciowej;

- Debugowanie i instalacja systemów operacyjnych i aplikacji biznesowych;

- Monitorowanie wydajności komponentów systemu infrastrukturalnego;

- Testowanie procesów odtwarzania elementów infrastruktury infrastruktury;

- Interakcja z programistami podczas testowania i debugowania aplikacji biznesowych;

- Praca w zespole.

📌 Wymagania od kandydatów:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux
  • Doświadczenie w administracji VmWare, Kubernetes, RabbitMQ
  • Doświadczenie z architekturą mikroserwisową
  • Doświadczenie z MS SQL, Oracle, PostgreSQL, MongoDB
  • Zrozumienie i używanie Javascript, Spring Boot

📌Dodatkowe korzyści:

  • Doświadczenie w pracy z produktami Middleware (Corezoid, DeepMemo, Sender itp.)
  • Praca z systemami zarządzania projektami (JIRA, MS Project) i kontroli wersji (TFS, GitLab).

Firma oferuje:

☑️ Oficjalne umieszczenie;

☑️ Urlop 24 dni kalendarzowe, zwolnienie lekarskie - zgodnie z przepisami;

☑️ Hybrydowy format pracy: 2 dni w biurze (wyposażone w generator), 3 dni w domu;

☑️ Zapewniony sprzęt do pracy;

☑️ Harmonogram: pon.-pt., 9:00-18:00;

☑️ Potencjał wzrostu finansowego;

☑️Rezerwacja specjalistów bankowych z serwisu.

Specjalizacje: DevOps, Linux
Słowa kluczowe: linux, DevOps, mssql, DevOps Engineer, vmware

2 lata
Kijów