Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

System Administrator w Insoft Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

742 wyświetlenia

3 aplikacje   1 odpowiedź

Insoft Global
0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Charków, Dnipro, Poltava, Sumy
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Do 15 lutego poszukujemy Administratora Systemu, który jest gotowy przejąć inicjatywę w naszym Zespole i zaproponować niestandardowe rozwiązania. Potrzebujemy Twojej umiejętności zapewnienia rentowności biur i rozwiązywania problemów technicznych zespołów w połączeniu z naszym doświadczeniem, aby nasza praca była lepsza :)

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku Administratora Systemu co najmniej 3 lata;

- Znajomość zasad protokołów sieciowych, zasad działania sieci komputerowych;

- Doświadczenie w pracy ze sprzętem sieciowym;

- Doświadczenie w administrowaniu systemami Windows/Linux;

- Doświadczenie w instalowaniu i konfigurowaniu oprogramowania;

- Doświadczenie w konfigurowaniu serwerów VPN;

- Znajomość systemów kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego;

- Znajomość języków skryptowych (Bash);

- Wysoka mobilność w zakresie rozwiązywania lokalnych problemów i sytuacji awaryjnych.

Тech Stack : Linux (lub Ubuntu), Windows, Bash, TCP/IP, Active Directory, Jira, Mail, AnyDesk, Teamviewer

Obowiązki:

- Konfiguracja sprzętu i oprogramowania pod kątem stabilnej pracy;

- Konfiguracja serwerów, rozwiązań fault-tolerant, elementów infrastruktury;

- Instalowanie/instalowanie serwerów/usług, modernizacja istniejących;

- Obsługa sprzętu komputerowego biura;

- Konfiguracja stacji roboczych, sieci i sprzętu sieciowego (routery, modemy);

- Bezpieczeństwo informacji;

- Organizacja kopii zapasowych;

- Organizacja zdalnego dostępu;

- Wsparcie dla użytkowników;

- Przeprowadzanie zakupów nowego sprzętu i oprogramowania;

- Przeprowadzenie inwentaryzacji;

- Aktualizowanie dokumentacji technicznej i procedur

Specjalizacje: SysAdmin
Słowa kluczowe: linux, windows, bash, TCP/IP, Active directory