Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Сustomer Support Manager w Yellow Media

Opublikowano ponad 30 dni temu

1030 wyświetleń

8 aplikacji   2 odpowiedzi

0 recenzji
Viktoria Shaidiuk
IT- Recruiter
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Yellow Media poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Wsparcia Klienta

Wymagania:

- język angielski - średnio-zaawansowany (kompetentna komunikacja pisemna);

- Znajomość narzędzi Dysku Google na poziomie eksperckim;

- Wymagane doświadczenie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi Excel

- Doświadczenie w obsłudze klienta

- Doświadczenie jako analityk lub specjalista ds. kontroli jakości, który pracował z podstawowymi systemami biznesowymi i/lub systemami płatności.

Obowiązki

- niezwłocznie przetwarzać wnioski w systemie administracyjnym;

- współpracować z zespołem programistów, umieć formułować wymagania techniczne do rozwiązywania problemów

- zakładanie nowych klientów w systemie i ustalanie cen;

- szukać najlepszych sposobów rozwiązywania problematycznych wniosków;

- szybko przetwarzać duże ilości informacji w arkuszach kalkulacyjnych Excel;

- pracować z zapytaniami, które będą napływać z USA lub Indii

Oferujemy:

- rewizja poziomu wynagrodzenia co 6-9 miesięcy lub gdy Twoje umiejętności rosną;

- 20 dni roboczych płatnego urlopu + zwolnienie lekarskie;

- korporacyjny angielski;

- Praca zdalna;

Proces zatrudniania:

- Komunikacja z HR (ok. 20 minut);

- Końcowa rozmowa z ВА (20 min);

- Oferta!

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: ecommerce, Google analytics, excel, Marketplace

Przetłumaczone przez Google

1 rok