Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Strong Middle/Senior Front-End Developer w YachtWay

Opublikowano ponad 30 dni temu

304 wyświetlenia

18 aplikacji   6 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Miami
Upper Intermediate
Praca zdalna

Zostań inżynierem-założycielem w naszym nagradzanym zespole! YachtWay, innowacyjny lider w branży jachtowej, poszukuje Front-End Developera, który dołączy do naszego zespołu jako inżynier założyciel. Ponieważ nasz początkowy produkt został już opracowany we współpracy z wiodącym studiem programistycznym, ta rola oferuje wyjątkową możliwość kształtowania przyszłości naszego produktu rynkowego.

Co oferujemy:

  • Szansa bycia właścicielem technicznym i liderem przełomowego projektu
  • Szybkie, dynamiczne środowisko pracy z poważnymi wyzwaniami technicznymi
  • Możliwość zrewolucjonizowania branży jachtowej dzięki inteligentnej, ciężkiej i szybkiej pracy

Obowiązki:

  • Bieżące działania deweloperskie w stosie aplikacji front-end w wyspecjalizowanym zespole front-end developerów
  • Identyfikuj i proaktywnie rozwiązuj problemy związane z długiem technicznym i skalowalnością
  • Monitoruj i optymalizuj wydajność front-endu, aby zapewnić płynną i responsywną obsługę użytkownika
  • Uczestnictwo w przeglądach kodu, dokumentacji technicznej, wdrożeniach
  • Stosuj zasady projektowania modułowego, aby uczynić swój kod bardziej elastycznym i nadającym się do ponownego użycia
  • Ustanawiaj i egzekwuj standardy kodowania, najlepsze praktyki i procesy programistyczne
  • Oceniaj i wdrażaj nowe narzędzia programistyczne, biblioteki i podejścia w celu poprawy jakości dostarczania
  • Współpracuj z zespołami wielofunkcyjnymi: Ściśle współpracuj z menedżerami produktu, projektantami, specjalistami ds. kontroli jakości i programistami zaplecza, aby tworzyć płynne i wciągające doświadczenia użytkowników
  • Aktywnie uczestnicz w ceremoniach Agile, takich jak planowanie sprintu, codzienne stand-upy i retrospektywy, aby zapewnić terminowe dostarczanie funkcji i poprawek
  • Bądź na bieżąco z pojawiającymi się trendami i technologiami w rozwoju front-end i proponuj ulepszenia istniejących procesów i systemów

Poszukujemy:

  • Osoby z pasją i motywacją, gotowe podjąć wyzwania związane z rolą inżyniera-założyciela.
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu frontendów, szczególnie React, NextJS (Page Router), CSS
  • Silne umiejętności komunikacyjne umożliwiające efektywną współpracę z zespołami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi.
  • Szybko uczący się i rozwiązujący problemy, gotowy do adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku

Dołącz do nas:

Bądź częścią zespołu, który nie jest tylko częścią branży, ale jest gotowy ją na nowo zdefiniować. W YachtWay Twoja praca to nie tylko praca; to podróż w kierunku stworzenia sprawnego, wydajnego i innowacyjnego rynku jachtów.

Specjalizacje: Front-End / JS
Słowa kluczowe: JavaScript, developer, senior

Miami