Premia za zatrudnienie: 500$ - 600$

Następna praca

Senior Angular Developer w Pinnakl

Opublikowano ponad 30 dni temu

1025 wyświetleń

34 aplikacje   7 odpowiedzi

5000 - 6000$
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Praca zdalna

Nasz najnowocześniejszy handel i zarządzanie portfelem SaaS dla funduszy hedgingowych odnotowuje imponujący wzrost, a najlepsze fundusze hedgingowe dołączyły do nas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Ponieważ stale się rozwijamy, poszukujemy utalentowanych inżynierów front-end, którzy mogą odegrać kluczową rolę we wspieraniu naszego portfolio produktów. Ponieważ nasz produkt jest rozwiązaniem korporacyjnym do handlu na dużą skalę, nasi inżynierowie muszą być biegli w rozważaniu logiki biznesowej, opóźnień, możliwości ponownego użycia i wydajności.

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

Przejmij odpowiedzialność za projekty od początku do końca, w tym konceptualizację, projektowanie i wdrażanie

Wpływaj na projekt i architekturę produktu, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami

Twórz i utrzymuj wysoce wydajne i skalowalne, jednostronicowe aplikacje internetowe za pomocą JavaScript i Angular. Zaangażuj się w przeglądy kodu zarówno swojej pracy, jak i innych inżynierów UX

Reaguj na prośby klientów o nowe funkcje i poprawki błędów w elastyczny i profesjonalny sposób.

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji frontendowych

Niezbędne jest doświadczenie w pracy w środowisku rozwoju produktu Dogłębne zrozumienie JavaScript i duże doświadczenie w budowaniu aplikacji Angular

Solidne zrozumienie zasad projektowania oprogramowania

Licencjat z informatyki lub równoważny stopień z informatyki.

Specjalizacje: Front-End / JS, Angular
Słowa kluczowe: Front-End, angular