Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Strong Junior .NET Developer w Lionwood.software

Opublikowano ponad 30 dni temu

807 wyświetleń

15 aplikacji   0 odpowiedzi

Lionwood.software
0 recenzji
1.5 roku
Lwów
Upper Intermediate
Praca zdalna

System zarządzania nauczaniem (LMS) ma na celu wypełnienie luki między nauczycielami, uczniami, rodzicami i administratorami oraz umieszczenie ich wszystkich na jednej platformie. NIT ułatwia tworzenie i zarządzanie wszystkimi działaniami edukacyjnymi, takimi jak: tworzenie zajęć online, ocenianie uczniów, usprawnianie współpracy, przechowywanie i śledzenie indywidualnych/zbiorczych postępów. Poza tym oprogramowanie zapewnia użytkownikom dostęp do biblioteki cyfrowej, która obejmuje filmy, prezentacje, e-booki i czat.

WYMAGANIA

  • Umiejętności dokumentowania wymagań technicznych
  • Ponad 1-letnie doświadczenie w pracy w języku C#, w tym w najnowszych wersjach ASP. Net Core lub ASP. Framework Net MVC, Web API
  • Znajomość MS SQL (SQL, projektowanie baz danych)
  • Doświadczenie z MongoDB
  • Znajomość OOP, OOD i wzorców projektowych
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i samoorganizacji
  • Metodologia projektowania/Scrum
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji klient-serwer oraz usług RESTful
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy z: JavaScript, jQuery, Bootstrap
  • Doświadczenie z oprogramowaniem do zarządzania wersjami kodu, takim jak git
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Ukraiński - płynnie

OBOWIĄZKI

  • Pisz „czysty”, dobrze zaprojektowany kod
  • Współpraca z YouTrack
  • Weź udział w analizach wymagań, sposobach realizacji badań i możliwościach
  • Analizuj i oszacuj wysiłki wdrożeniowe

KORZYŚCI

  • Rekompensata za zwolnienia chorobowe (8 dni), urlop (20 dni w roku)
  • Wynagrodzenie za specjalistyczne kursy, szkolenia itp. (od 30% do 100%) - wstrzymane
  • Wynagrodzenie za specjalistyczne oprogramowanie (od 30% do 100%) - wstrzymane
  • Premia za zajęcia sportowe (do 50% opłacana przez firmę) - wstrzymana
  • lekcje angielskiego
  • Masaż w gabinecie
  • Usługi prawnicze
  • Parkingi dla samochodów i rowerów
  • Pomoc przy rejestracji i zarządzaniu PE
  • Członkostwo w programie lojalnościowym IT Club
  • Budowanie zespołu, imprezy z pizzą i piwem, imprezy firmowe co miesiąc
  • Kawa, mleko i ciastka w biurze
Specjalizacje: .NET

Przetłumaczone przez Google

1.5 roku
Lwów