Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 850$ - 1000$

СТО, Chief Technology Officer w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

447 wyświetleń

1 aplikacja   1 odpowiedź

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
8500 - 10000$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Firma produktowa IT specjalizująca się w rozwoju oprogramowania, platform B2B oraz usług SAAS w branży iGaming

Obowiązki

Kierowanie strategią platform technologicznych, partnerstw i relacji zewnętrznych

Reprezentuj agendę technologiczną na spotkaniach personelu i przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu

Identyfikuj, porównuj, wybieraj i wdrażaj rozwiązania technologiczne o najwyższym standardzie, aby sprostać obecnym i przyszłym potrzebom

Nadzoruj cały zespół inżynierów firmy, w tym oprogramowanie, sprzęt, kontrolę jakości, operacje i IT

Zarządzaj zasobami infrastrukturalnymi i optymalizuj je, aby osiągnąć wewnętrzne cele finansowe

Twórz ogólne standardy i praktyki technologiczne oraz zapewniaj ich przestrzeganie

Skonsoliduj nasze platformy technologiczne i stwórz plany dla każdej z nich

Śledź, analizuj i monitoruj wskaźniki wydajności technologii

Nadzorowanie całego projektu systemu i zmian w architekturze systemu (oprogramowanie, sprzęt itp.)

Bądź na bieżąco z nowymi trendami i najlepszymi praktykami w krajobrazie technologicznym

Podejmij inicjatywę w zakresie przywództwa myślowego, innowacji i kreatywności

Ścisła współpraca z działem marketingu, rozwoju biznesu i operacji w celu definiowania i dostarczania nowych produktów i ulepszeń

Lista kontrolna

Muszę mieć:

Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i przywódcze

Umiejętności skutecznego negocjowania i zarządzania dostawcami

Doświadczenie z Amazon Web Services (AWS)

Dbałość o szczegóły

Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami

Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

Proaktywne rozwiązywanie problemów

3-5 lat doświadczenia programistycznego z Java, Angular

Doświadczenie w zarządzaniu 10 osobowym zespołem

Magister inżynierii, informatyki lub pokrewnej dziedziny

Dogłębna znajomość architektury oprogramowania, zasad projektowania i programowania, znajomość wielu języków programowania i platform

Wcześniejsze doświadczenie w branży iGaming jako CTO (Chief Technology Officer) przez 5 lat

Opcjonalny:

Brak wymagań

Warunki pracy

Zdalny

21 dni roboczych płatnego urlopu

kursy angielskiego

Płatne zwolnienia lekarskie

Ubezpieczenie medyczne

Etapy wywiadu

1. Wywiad z СOО

2. Rozmowa końcowa

3. OFERTA PRACY

Specjalizacje: Java, Angular
Słowa kluczowe: #remote# CTO (Chief Technology Officer)#СТО# Chief Technology Officer#Java, Angular#Amazon Web Services (AWS)