Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 100$ - 180$

SRE/NOC Engineer w Wildix

Opublikowano ponad 30 dni temu

561 wyświetlenie

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Wildix
Wildix
Product / Telecom
0 recenzji
Maria Belonozhko
Global Recruitment Manager at Wildix
800 - 1800$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Wildix to pierwszy w 100% bezpieczny, łatwy w obsłudze, profesjonalny internetowy system UC&C. Wildix to międzynarodowa firma opracowująca rozwiązania do komunikacji biznesowej, specjalizująca się w produktach VoIP, rozwiązaniach Unified Communications i WebRTC. Wildix, wiodący europejski dostawca rozwiązań UCaaS w zestawieniu Gartner® Magic Quadrant™ na rok 2021.

Firma działa na rynku europejskim i amerykańskim, posiada własne centrum badawczo-rozwojowe w Odessie oraz biura sprzedaży we Włoszech, Francji, Niemczech, Holandii i USA.

Naszą misją jest ułatwianie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji między firmami i ich klientami z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem przeglądarek internetowych i aplikacji oraz zwiększanie ich produktywności i wydajności.

Wildix poszukuje inżyniera NOC, który dołączy do naszego zespołu SRE w Odessie, aby pracować nad innowacyjną platformą współpracy w czasie rzeczywistym, w tym połączeniami audio / wideo, lokalizacją geograficzną, konferencjami i czatami

Umiejętności i kwalifikacje:

Silne zdolności analityczne i logiczne myślenie

Podstawy Linuksa

Podstawy sieci

Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych

Angielski Upper-Intermediate (B2)

Dyspozycyjność na zmiany nocne

Duży plus, ale niewymagany:

Doświadczenie z narzędziami do monitorowania

Doświadczenie z AWSem

Podstawowe zrozumienie SIP

Obowiązki:

Współpraca z zespołami RnD i Support

Całodobowy monitoring infrastruktury i systemów klientów

Reagowanie na zdarzenia, podejmowanie decyzji, branie odpowiedzialności

Ciągłe doskonalenie systemu monitoringu

Telefoniczne wsparcie partnerów poza godzinami pracy

Oferujemy:

Pracuj w międzynarodowej firmie

Możliwość pracy w systemie zmianowym 12-godzinnym (8:00-20:00 / 20:00-8:00);

Możliwości rozwoju kariery

Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

kursy angielskiego

Pokrycie kosztów konferencji certyfikacyjnych i IT

Ubezpieczenie medyczne

Możliwa współpraca zdalna

Specjalizacje: DevOps, SysAdmin
Słowa kluczowe: Sysadmin, DevOps

Przetłumaczone przez Google

800 - 1800$
2 lata