Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

SQL/SSIS Developer w Virtuace Inc.

Opublikowano ponad 30 dni temu

706 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

Virtuace Inc.
Outsourcing company
0 recenzji
Valeriia Polishchuk
Lead IT Recruiter
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Praca zdalna

Virtuace w imieniu naszego klienta — amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej poszukuje programisty SQL/SSIS do naszego zespołu. Klient jest globalnym dostawcą specjalistycznych ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych oraz reasekuracji, którego aktywa ogółem przekraczają 110 miliardów USD, a aktywa netto wynoszą 17 miliardów USD

Obowiązki:

- Zrozumieć i przeanalizować wymagania dotyczące opracowywania, testowania i wdrażania złożonych zapytań SQL używanych do wyodrębniania danych biznesowych do celów regulacyjnych i innych;

- Tworzenie złożonych zapytań SQL do hurtowni danych i baz danych aplikacji;

- Oceń duże i złożone zbiory danych;

- Upewnij się, że zapytania są wydajne i zużywają jak najmniej zasobów;

- Rozwiązywanie problemów w celu rozwiązania krytycznych problemów produkcyjnych;

- Pomagaj innym członkom zespołu w udoskonalaniu złożonych kolejek i dostrajaniu wydajności;

- Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej;

- Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w SQL Server i innych technologiach danych.

Wymagane umiejętności:

- Ponad 3 lata praktycznego doświadczenia w pisaniu — złożony SQL;

- Znajomość technologii i procesów integracyjnych;

- Doświadczenie z SSIS;

- angielski — średniozaawansowany+.

Będzie plusem:

- Doświadczenie w administrowaniu bazami danych MS SQL;

- Doświadczenie w pracy z SQL Server jako programista baz danych;

- Znajomość i doświadczenie z produktem Guidewire;

- Znajomość i doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Specjalizacje: Data Science
Słowa kluczowe: sql, Office/Remote of your choice, SQL databases, sqlserver, SSIS